Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:
Рубрики
Пошук
Популярні

Який фільтр для води кращий за глечик або проточний?

Чистої питної води потребують усі, проте людина у пошуках методів очищення водопровідної води, може задаватися питаннями, що краще вибрати, яке очищення води буде надійніше? Одним із головних хвилюючих питань є: який фільтр для води кращий за глечик чи проточний?

Дані фільтри мають абсолютно різний вигляд та принцип дії. Щоб краще розібратися, який вибрати фільтр, необхідно оцінити якість очищення цих двох систем.

Якість очищення глека та проточного фільтра

Фільтри глечика. Спосіб очищення води за допомогою глека є найпростішим. У глечик встановлюється картридж, через який проходить залита вода, після фільтрації вона потрапляє у контейнер, звідки безпосередньо наливається для пиття. Картридж у глеку всього один, тип цього картриджа необхідно вибирати в залежності від необхідного типу очищення.

Даний фільтр якісно виконає свою функцію, очистивши воду, яку ви в нього наллєте. Однак, варто зауважити, що фільтр-глечик не усуне з води такі небезпечні забруднення, як віруси, бактерії та важкі метали. Але він значно зменшує вміст хлору у воді та робить кращими смак та запах води.

Проточні фільтри Використання проточних фільтрів кардинально відрізняється від глечиком тим, що дана система підключається і очищає водопровідну воду. На відміну від глеків, проточний фільтр ефективно справляється з очищенням питної води завдяки кільком етапам фільтрації.

Кожен етап очищення сприяє видаленню певних видів забруднень, серед яких: хлор, органіка, механічні частинки та важкі метали. У якісному усуненні цих забруднень фільтр точно перевершує очищення фільтром-глечиком.

Розміри, зовнішній вигляд та термін експлуатації систем

  1. Розміри. Фільтр глечик відрізняється своєю мобільністю, його можна ставити на стіл, в холодильник або брати з собою в дорогу, чого не можна сказати про проточні фільтри. Вони розміщуються під раковиною, підключаючись до системи водопроводу, тому мобільними їх точно не назвеш.
  2. Дизайн. Сучасні фільтри-глечики відрізняються різноманітністю кольорів та дизайнів, проте проточні фільтри теж не виглядають як під копірку, кожен виробник подбав про те, щоб їхня продукція мала гарний зовнішній вигляд, та привабливо виглядала у будь-якому інтер'єрі. Однак зовнішній вигляд проточного фільтра не такий важливий, оскільки його розміщують під мийкою і частіше його наявність можна визначити виключно за невеликим хромованим краном для питної води.
  3. Ресурс. Картридж у глечику необхідно міняти кожні 1,5 - 3 місяці, цей термін залежить від кількості очищеної води та її початкового ступеня забруднення, а сам глечик необхідно міняти не рідше 2 разів на рік. Змінні картриджі у проточних фільтрах рекомендовано міняти рідше, раз на півроку, проте також залежно від забруднення води та кількості її використання.
  4. Надійність. Крім того, що ресурс картриджів у глечиках невеликий, сам глечик можна легко пошкодити впустивши або зачепивши важким предметом. Глечик виготовлений із пластику, і хоча цей матеріал є відносно міцним, у використанні цього фільтра необхідно бути обережними. У той же час, проточний фільтр завдяки своїй статичності пошкодити складніше, що продовжує його термін використання.

Системи очищення води у магазині АКВО

Як фільтри-глечики, так і проточні якісно справляються зі своєю функцією, тому вибираючи систему очищення води, рекомендуємо звернути увагу на рівень забруднення води, яку ви хочете очистити. Визначити ступінь забруднення води можна, зробивши аналіз води. В інтернет-магазині AKVO широкий асортимент вибору як глечиків, так і проточних фільтрів різних виробників. Моделі відрізняються своїм зовнішнім виглядом, функціоналом та рівнем очищення води. Щоб підібрати систему очищення, що відповідає вашим потребам, зверніться до нас і ми будемо раді вам допомогти.

Автор: Сергій Трофімов
Дата: 21.02.2024 р.
У вас залишились запитання? Залиште свої дані, і ми вам передзвонимо!
Ви можете замовити