Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:
Рубрики
Пошук
Популярні

Як утилізувати фільтри для води?

Вся Україна, все більші та малі українські міста (Київ, Дніпро, Харків, Житомир, Васильків, Чернівці) використовує, споживає сьогодні очищену воду. Одні купують бутильовану, інші беруть її із колодязів, свердловин, будинки відстоюють, фільтрують. Переважна більшість українців користується різними типами фільтрів: глечиками, механічною очисткою, проточними, насадками на кран, магістральними, під миття, зворотного осмосу, магнітними, іншими.

Зрозуміло, будь-яка техніка з часом вичерпує свій ресурс використання. Фільтруючі воду системи – не виняток. Вони також обмежений термін служби, після якого пристрої втрачають свою функціональність, перестають надійно працювати. А розхідники (картриджі, касети, завантаження, інші елементи фільтрації) взагалі підлягають систематичним замінам, щоб одержувати якісно очищену воду. Виникає питання: куди утилізувати використаний картридж, касету, завантаження, де можна здати бу фільтри на утилізацію, як відбувається здача?

Питання це не пусте, адже сьогодні гостро стоїть проблема екології нашої планети. І будь-яка свідома людина серйозно ставиться до правильної утилізації побутових відходів.

Про те, де можна утилізувати бу фільтр для води, пластиковий глечик, картридж

Де б споживач не жив - у Києві, Одесі, Миколаєві, Вінниці, який відпрацював свій фільтр-глечик, проточний, будь-який інший, а також використаний картридж, касету, завантаження обов'язково потрібно утилізувати. Однак зауважимо, що в Україні (Києві, Харкові, Дніпрі, інших містах) процес утилізації фільтрів для води «Екософт», «Бар'єр», «Аквафор», «Гейзер», інших, а також використаних (бу) картриджів, пластику (глечиків) ) на державному рівні поки що не організований і законодавчо не відрегульований.

Тому на сьогоднішній день рекомендовано вироблені картриджі, касети, інші витратні матеріали складувати в контейнери з позначками «Пластик» або «Непереробні відходи», які повинні утилізуватися на спеціальних полігонах.

Але найкращий варіант утилізувати дані вироби пропонують багато компаній-виробників водоочисних систем, які серйозно ставляться не тільки до екологічності своєї продукції, але і до безпечної утилізації виробів, що відпрацювали свій термін. Вони, дбаючи про довкілля та здоров'я людей, розробляють власні програми утилізації, самостійно вирішують цю проблему:

  • домовляються з пунктами прийому сміття, пластику про переробку чи утилізації старих картриджів та касет;
  • домовляються з магазинами-партнерами про прийом відпрацьованих витратних матеріалів;
  • проводять акції із заміни відслужили фільтрів (глечиків, стаціонарних, магістральних, інших) будь-якого виробника та розхідників на нові, зі знижками.

Компанія AKVO також пропонує вам викидати відпрацьовані вироби в спеціальний контейнер або міняти у фірмовому магазині нові зі знижками.

Утилізація фільтрів: які методи?

Старі водоочисники та розхідники повинні перероблятися або утилізуватися з дотриманням певних норм утилізації відходів. Після сортування тверді відходи можуть бути піддані впливу підвищених температур (піроліз), спалювання, дроблення, поховання. Після первинної переробки можуть бути відправлені на вторинне використання.

Компанія AKVO, що спеціалізується на різних типах фільтрів німецьких, польських, корейських, російських, українських американських виробників, рекомендує викидати старі пристрої та картриджі до спеціальних контейнерів або звернутися до нас за вигідною пропозицією.

Це чудово – вживати чисту та корисну для здоров'я воду, але не забуватимемо і про чистоту наших міст та планети в цілому.

Звертайтеся, відповімо на всі запитання, завжди надамо допомогу!

Автор: Сергій Трофімов
Дата: 15.03.2024 р.
У вас залишились запитання? Залиште свої дані, і ми вам передзвонимо!
Ви можете замовити