Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:
Рубрики
Пошук
Популярні

Як користуватись фільтром для води?

Система фільтрації води є важливим елементом для кожного будинку чи квартири. Існує близько двох тисяч шкідливих речовин, які можуть утримуватися у водопровідній воді, що надходять у житлове приміщення, тому все більше людей намагаються встановити спеціальні фільтри очищення води, проте важливо не тільки правильно вибрати установку, але ще й дотримуватись правил експлуатації, щоб обладнання прослужило довго, приносячи максимальну користь.

Основні типи фільтрів

Сьогодні фільтри для очищення води представлені великим асортиментом, серед якого виділяють такі основні типи, як:

  • фільтри грубої очистки - складаються з пористих матеріалів, затримують дрібні частинки механічних домішок;
  • фільтри-насадки на кран – приєднуються безпосередньо до крана;
  • фільтри-глечики;
  • проточні сорбційні установки - складаються з однієї або кількох колб із фільтруючими модулями;
  • магістральні фільтри – встановлюються у приватних будинках, котеджах для очищення від механічних забруднень;
  • зворотний осмос - найскладніша багатоступінчаста система, що очищає воду від забруднювачів на 99%.

Вибирати фільтруючу установку і картриджі слід залежно від стану води, мети її використання, обсягу води, що пропускається. Також важливу роль відіграє виробник. На сьогоднішній день найбільш популярними визнані фільтри таких брендів, як Аквафор, Aquafilter, Гейзер, Бар'єр, Ecosoft, Leader та ін.

Основні правила експлуатації фільтрів для води

Найбільшу популярність завоювали фільтри-глечики. Попит на них обумовлений відсутністю необхідності втручатися в систему водопостачання, простотою використання та відносно невисокою вартістю порівняно з іншими системами водоочищення. Новий глечик потрібно промити, розпакований картридж ненадовго замочити у прохолодній воді, після чого – розмістити у посадковому місці. Відразу зверніть увагу на ресурс, вказаний виробником, щоб вчасно змінити картридж. Наприклад, фільтром глека для води Аквафор можна користуватися сім'ї з 3 осіб близько 1,5 місяців, але у кожного виробника і різних моделей ресурс значно може відрізнятися.

Фільтри-насадки можна підключати як до кухонного крана, так і у ванній. Користуватися ними досить просто: якщо ви просто відкриєте кран, поллється нефільтрована вода, яку можна використовувати, наприклад, при збиранні, пранні. Якщо ж ви повернете додаткову ручку на корпусі, в роботу вступить фільтруючий елемент, воду після якого можна використовувати як питну. У насадці є картридж із певним наповнювачем. Наприклад, у фільтрах Гейзер наповнювачем виступає Арагон, що усуває нерозчинні частинки, хлор і паралельно пом'якшує воду.

Проточні фільтри встановлюються найчастіше під миття, підключаються до системи холодного водопостачання. Слід пам'ятати у тому, що з нормальної роботи системи потрібен постійний перебіг води. Якщо фільтр довгий час простоїть без роботи, усередині корпусу почнуть накопичуватися бактерії. В експлуатації подібні системи не вимагають особливих маніпуляцій – ви просто відкриваєте кран і користуєтеся очищеною водою. Єдине, про що вам потрібно пам'ятати - вчасно змінюйте елементи, що фільтрують, підбираючи кращі комплектуючі для своєї води. Наприклад, якщо користуватися картриджами проточного фільтра для води Бар'єр, можна підібрати картриджі з певними властивостями: для очищення від хлору, важких солей, заліза, збагачують рідину фтором, іншими активними речовинами і т.д.

Якщо ви всерйоз задумалися про придбання водоочисного обладнання, звертайтесь до компанії AKVO - наші фахівці проведуть аналіз води, підберуть фільтр, пояснять правила його експлуатації та, за бажанням замовника, візьмуть на себе доставку, встановлення та сервісне обслуговування.

Автор: Олександр Трофімов
Дата: 12.04.2023 р.
У вас залишились запитання? Залиште свої дані, і ми вам передзвонимо!
Ви можете замовити