Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:
Рубрики
Пошук
Популярні

Активоване вугілля для фільтра: шкода та користь.

Безпечне ставлення людини до довкілля призвело до погіршення загальної екологічної обстановки в усьому світі. Зокрема, значно знизилася якість питної води, тому інженери та хіміки постійно шукають нові способи її очищення. На сьогоднішній день успішно застосовують різні способи фільтрації. У побутових умовах найчастіше використовується активоване вугілля для водоочищення, фільтрації води та магістральні види фільтрів.

Використовувати активоване вугілля як сировину для очищення води стали на початку минулого століття. Завдяки тому, що на той час почала стрімко розвиватися хімічна галузь, було виявлено унікальні якості цього сорбенту. Багато компаній почали активно займатися розробкою нових технологій для того, щоб отримувати та покращувати фізичні якості вугілля, головне призначення якого – очищення води від шкідливих домішок. Очистити воду за допомогою активованого вугілля можна легко в домашніх умовах.

На сьогоднішній день вугільний фільтр – це ефективний та незамінний засіб, який використовується для очищення води. Його використання можливе при централізованому та автономному водопостачанні, там, де якість питної води залишає бажати кращого.

Як працює вугільний фільтр для очищення води?

Вугільні фільтри влаштовані досить просто - робочою речовиною, яка абсорбує домішки, що містяться у воді, виступає активоване вугілля з пористою структурою. Спочатку сировина проходить термічну обробку, а потім її активують для того, щоб розкрити пори. Після завершення цих процесів вихідний матеріал перетворюється на сорбент, яким заповнюють колби, картриджі, що використовуються у фільтруючих системах. Вони здатні справлятися з такими дефектами води, як неприродний колір, запах, смак, утримувати мікроорганізми та органічні сполуки, виводити залишки хлору.

Як вихідна сировина може використовуватися кокосова та абрикосова шкаралупа. Вони також проходять термічну та хімічну обробку, даючи кінцевий результат – природний сорбент високої якості. У побутових фільтрах найчастіше фільтрація проводиться гранульованим активованим вугіллям, так як він має більш високі якості очищення, і очищення виходить більш ефективним.

Вибираючи вугільний фільтр, що очищає воду, необхідно звертати увагу на такі характеристики, як розмір:

  • гранул - очищення вищої якості здійснює гранульоване вугілля з меншими гранулами;
  • пор - якість рідини, що фільтрується, підвищується при мінімальному розмірі пор;
  • хімічна твердість – висока твердість абсорбуючої речовини збільшує термін служби фільтра.

Активоване вугілля, яке допомагає очищати воду, що пройшло обробку з використанням сучасних технологій, набуває стійкості до хімічних, фізичних забруднення, внаслідок чого не втрачає своїх корисних властивостей після численних промивок.

Активоване вугілля – користь чи шкода?

Вугілля використовується в різних фільтруючих системах: глечик з касетою, що фільтрує, насадка на кран, у складі системи зворотного осмосу та інших. Найефективнішою вважається багатоступінчаста система водоочищення, у своїй видаляються дрібні фізичні частинки (піщанки, іржа, окалина), шкідливі сполуки солей, хлору, важких металів.

Однак у цих систем водоочищення існує і зворотний бік – разом із шкідливими сполуками з води вимиваються і корисні для людини мінерали. Для того щоб цього не сталося, використовуються спеціальні мінералізатори, які збагачують очищену Н2О корисними мінералами.

В інтернет-магазині AKVO ви можете замовити проведення лабораторного аналізу води, що подається до вашої оселі. Тут же зручно купити вугільні фільтри та все необхідне обладнання, за допомогою якого можна проводити якісне очищення води.

Автор: Сергій Трофімов
Дата: 06.09.2021 р.
У вас залишились запитання? Залиште свої дані, і ми вам передзвонимо!
Ви можете замовити