Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:
Рубрики
Пошук
Популярні

Як поміняти картридж у фільтрі для води?

Водоочищення у сучасних реаліях – захід життєво необхідний. Залежно від місця проживання (багатоквартирний чи заміський будинок), індивідуальних потреб у питній та побутовій воді, рівня її забрудненості (визначається на основі мікробіологічного та хімічного аналізів) вибирається відповідний пристрій – фільтр водоочищення. Це можуть бути найпростіші фільтри (глеки, насадки на кран), і більш складні магістральні, що монтуються в систему водопроводу (двох-, три-, багатоступінчасті з методом зворотного осмосу).

Головне призначення будь-якого фільтра – очищати воду з водопроводу, колодязя або свердловини від великих механічних нерозчинних домішок (іржі, піску, окалини). Додатково можуть бути передбачені функції видалення марганцю, аміаку, сірководню, нітратів, нітритів, бактерій, вірусів, знезалізнення, пом'якшення, покращення смаку, прозорості, кольору, запаху води з крана.

Для всіх видів очищення та доочищення використовуються фільтруючі картриджі. Щоб ці змінні витратні матеріали повноцінно виконували свої функції, не втрачали працездатності, постачали якісну воду, їх необхідно систематично замінювати. Від того, який встановлений фільтр, з якого матеріалу виготовлений, наскільки забруднена вода, що фільтрується, залежить періодичність замін картриджів. Найчастіше заміни потребують глекові фільтри для води, рідше - магістральні.

Основні моменти при зміні картриджів

Якщо при придбанні водоочисних систем із компанією-продавцем укладено договір на сервісне обслуговування, то з перевстановленням нових картриджів проблем не буде. Фахівці приходять додому до клієнтів та замінюють картриджі у фільтрах Аквафор, Кристал, Гейзер, Бар'єр, інших, перевіряють герметичність з'єднань, налаштовують роботу пристроїв.

Також не складно самостійно змінити витратний матеріал. Купуючи пристрої в комплекті, є спеціальні ключі, за допомогою яких розбираються фільтри.

У фільтрах глекового типу процес зміни елемента фільтрації елементарний: видалення повітря з нового картриджа шляхом поміщення його у воду, подальше струшування, установка у вирву. Потім слід двічі наливати воду в глечик і зливати її, щоб видалити з нового елемента «зайве» активоване вугілля.

У проточних системах фільтри змінюють згідно з регламентом виробника. Етапи заміни:

  1. перекриття води;
  2. акуратне (без розплескування води) відкручування колби при попередньо скинутому внутрішньому тиску у фільтрі;
  3. видалення старого картриджа;
  4. заміна ущільнювачів (якщо вони зносилися);
  5. очищення колби від рідини, нальоту, слизу брудних частинок іржі;
  6. встановлення нового розхідника;
  7. закріплення колби;
  8. перевірка з'єднань на герметичність.

У магістральних багатоступінчастих фільтрах нові картриджі-витратники встановлюються при перекритій воді, скинутому тиску в системі: знімаються і промиваються колби, видаляються картриджі, що відслужили, змінюються ущільнювальні гумки, вставляються нові розхідники. Колба, де стоїть мембрана, після заміни останньої заповнюється водою. Зробивши послідовно всі операції, відкривши воду, протягом десяти хвилин потрібно промити всю систему.

Широкий вибір змінних картриджів

У каталозі інтернет-магазину фільтрів для води AKVO ви знайдете витратні матеріали різних видів, розмірів, типів та обсягів завантаження: для побутових фільтрів, до фільтрів-глечиків, до корпусу Big Blue, Slim 20, а також мембрани. Представлено сертифіковану продукцію від провідних світових виробників Білорусі, Німеччини, Іспанії, Італії, Польщі, США, України, Великобританії, Кореї.

При виборі фільтрів можна безкоштовно проконсультуватися з нашими фахівцями по телефону. У компанії AKVO можна замовити послуги встановлення обладнання та заміни фільтруючих пристроїв.

Не забувайте, будь-який фільтр для очищення води потребує регулярної зміни картриджів. Це важливо для збереження здоров'я та продовження терміну експлуатації побутової техніки. Звертайтесь до компанії AKVO, ми завжди прийдемо на допомогу!

Автор: Сергій Трофімов
Дата: 23.05.2020 р.
У вас залишились запитання? Залиште свої дані, і ми вам передзвонимо!
Ви можете замовити