Картриджі Аквафор Аквафор (Росія / Естонія): Розмір - Для Вікінг-Міні

Фильтры
Змінний модуль В505-13 для Вікінг Міні на холодну воду
Цена 1185 грн.
Артикул:10763
  • Попереднє очищення холодної води
  • Для фільтра Аквафор Вікінг Міні
  • Висока продуктивність за рахунок використання технології карбон блок - 10 л / хв.
  • містить Аквальон
  • Ресурс - 30 000 л
  • Фільтрує частки розміром 20-5 мкм
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Заказать звонок Оставьте свой номер и мы перезвоним!

АКВАФОР - найбільша компанія, що має власне виробництво, яка розробляє і втілює ідеї в кінцевому продукті. До продукції пред'являються високі вимоги, а завдяки делікатному підходу досягається ефективність у водоочищення водопровідної, колодязної і скваженние води.

Картриджі Аквафор мають широкий спектр застосування:

Незалежно від того, який тип фільтра ви використовуєте, широкий вибір картриджів Аквафор задовольнить будь-які ваші запити і вирішить проблеми з водоочищення. Наприклад, якщо говорити про картриджах для глечиків, то їх плюс в тому, що вони очищають і пом'якшують воду не тільки в глечиках Аквафор, але і в глечиках німецького і американського виробництва. Мають хороший ресурс, і якщо купити комплект з 2-х або 3-х картриджів, то можна істотно заощадити. Точно також справа йде зі змінними модулями для систем з окремим краном. Їх можна купити як окремо, так і в комплекті. Комплекти для Аквафор Тріо Норма , Аквафор Кристал Еко , Аквафор Кристал А та інші допоможуть вам на рік забути про заміну картриджів і без відволікань насолоджуватися очищеною водою.

Змінні модулі глибоко очищають воду від хлору, хлорорганічних сполук та інших шкідливих домішок, знезаражують і пом'якшують воду. Якщо ж ви користуєтеся фільтром-насадкою на кран, наприклад Модерн або Топаз, то зможете вибрати картридж з потрібним ресурсом і властивостями. Змінний модуль незважаючи на свої скромні габарити, ефективно очищає воду від хлору, фенолу, важких металів і пестицидів. При жорсткій воді ви можете використовувати змінний модуль В200 пом'якшуючий . Бактерицидними властивостями володіє змінний модуль В300 бактерицидний. У нього додано активну іонну срібло, яке динамічно закріплено в волокні Аквальон. Це дає можливість отримати захист від вірусів і бактерій.

Що ж стосується змінних модулів для магістральних фільтрів Вікінг, то вони відрізняються за розміром і призначенням: для холодної або гарячої води. Унікальність модулів полягає в їх складі - це карбон-блок і волокно Аквальон. Технологія карбон-блок дозволяє мати більш високу продуктивність в порівнянні з аналогами. Змінні модулі очищають воду не тільки від механічних домішок, але і від хлору, пестицидів, важких металів і шкідливих домішок. Користуючись магістральними фільтрами Вікінг і придатними для них картриджами ви не тільки піклуєтеся про своє здоров'я, але і продовжуєте термін служби своєї пральній машині, бойлеру та іншої побутової техніки.

Як ви могли переконатися, картриджі Аквафор готові порадувати вас своєю різноманітністю, ефективністю і економічністю. З новими технологіями очищення води не викличе складнощів. Якщо ж вам все ще складно визначитися з вибором змінних елементів, а можливо і покупкою фільтра для води, то наші фахівці будуть раді опинитися вам корисними. На сайті АКВО ви можете замовити аналіз води , який дозволить зрозуміти, з якою проблемою слід боротися. Також отримати кваліфіковану допомогу навченого персоналу і купити підходящий для вас фільтр або змінні елементи. Своєчасна заміна картриджів - це економія ваших коштів і запорука доброго здоров'я.

Чистая вода – здоровье для каждого. Поэтому магазин akvo.com. рекомендует своим клиентам Комплект картриджей К1-05-02-07М для Аквафор Кристалл и Аквафор Кристалл ОСМО, Комплект картриджей Аквафор РР5-В510-02-07 - сменные модули к ОСМО и ТРИО и Аквафор К2 Сменный модуль глубокой очистки. Мы сотрудничаем только с надежными брендами, как: Наша Вода (Украина) Canature (Китай). Приобрести товар из раздела «Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Вікінг-Міні» можно в режиме реального времени или через звонок оператору. Ваш заказ завезут в кратчайшие сроки в Кривой Рог, или в удобный город Украины. Мы отвечаем за качество каждого товара из раздела «Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Вікінг-Міні». Наше превосходство – лучшая продукция и цены по стране. А для наших постоянных клиентов действуют скидки на Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Вікінг-Міні, поэтому уже сейчас можно выбрать фильтры аквафор на кран по самым общедоступным ценам. Умягчители, обезжелезиватели, угольные колонны – все самое качественное для Вас.
Читать больше