Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:

Наприклад: фільтри глечики для води

Kinetico Premier Змінна блок-сіль

Артикул: 12302
Як працює фільтр

Kinetico Premier Compact автоматично переходить в режим регенерації, коли вичерпується ресурс іонообмінної смоли. Розчин солі подається з сольового бака в бак фільтра, проходить через фільтрувальне завантаження і вимиває з неї солі жорсткості та інші забруднювачі.

Брудна вода з рештою сольовим розчином скидається в каналізацію.

Kinetico Premier Змінна блок-сіль — це необхідна складова пом'якшувача для води, яка підтримує функції іонообмінної смоли, коли вони вичерпуються.

Створена для системи пом'якшення води Kinetico Premier Compact USA.

Виробник Kinetico (США)
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.
Змінні елементи для товара Kinetico Premier Змінна блок-сіль

Опис Kinetico Premier Змінна блок-сіль

Kinetico Premier — змінна блок-сіль випускається для відновлення функцій іонообмінної смоли в системі пом'якшення води Kinetico Premier Compact USA.

Kinetico Premier — це чиста сіль NaCl, яка пресується при тиску 900 тонн. Kinetico використовує спеціальну технологію виробництва, яка дозволяє солі легко розчинятися в потоці без залишку.

Концентрація солі NaCl — 99,9%

Характеристики Kinetico Premier:
 • Вага одного блоку — 4 кг
 • Кількість блоків в мішку — 2 шт
 • Маса — 8 кг
 • Призначення — Для регенерації іонообмінних смол
 • Розміри одного блоку — 85 х 90 х 270 мм
 • Температура — 5 – 40 °C

Опис Kinetico Premier Змінна блок-сіль

Kinetico Premier — змінна блок-сіль випускається для відновлення функцій іонообмінної смоли в системі пом'якшення води Kinetico Premier Compact USA.

Kinetico Premier — це чиста сіль NaCl, яка пресується при тиску 900 тонн. Kinetico використовує спеціальну технологію виробництва, яка дозволяє солі легко розчинятися в потоці без залишку.

Концентрація солі NaCl — 99,9%

Характеристики Kinetico Premier:
 • Вага одного блоку — 4 кг
 • Кількість блоків в мішку — 2 шт
 • Маса — 8 кг
 • Призначення — Для регенерації іонообмінних смол
 • Розміри одного блоку — 85 х 90 х 270 мм
 • Температура — 5 – 40 °C
 • Простота використання
 • Висока якість
 • Створено спеціально для Kinetico Premier Compact USA

Купівля системи очищення води Kinetico - це найкраща інвестиція. Це надійні фільтри для води, дуже економні в експлуатації і в той же час високопродуктивні.

Американська компанія Kinetico є провідним виробником систем очищення води преміум-класу для побутового, комерційного та промислового ринків.

Заснована в 1970 році, Kinetico запатентувала єдину систему очищення води, що працює не з електрики, а від кінетичної сили рухомої води. На сьогоднішній день компанія надає велику лінійку фірмових пом'якшувачів води, систем питної води і систем очищення води для всього будинку. У всьому світі понад мільйон систем Kinetico щодня покращують більше 400 мільйонів літрів води.

Чому варто вибирати фільтри для води Kinetico?

Компанія Kinetico визнана у всьому світі за надійні, економічні і неймовірно прості системи для очищення води.

Інноваційні рішення

Інженери Kinetico завжди прагнули розробляти системи водоочищення, які перевершують існуючі технології і встановлюють нові стандарти для галузі. У 1970 році Kinetico запатентував єдину систему очищення води, що працює не з електрики, а від кінетичної сили рухомої води. Сьогодні виробник може похвалитися повним асортиментом продуктів, які відповідають всім потребам ринку житлової, комерційної та промислової нерухомості.

Неперевершена продуктивність

Протягом більше 40 років Kinetico використовує більш інтелектуальний підхід до вирішення проблем з водою. Системи кінетики очищають воду більш продуктивно, ефективно і економно. Завдяки більшій видалення забруднень і відсутності різких стрибків продуктивності ви можете бути впевнені, що їх фільтри перевершать інші доступні варіанти і забезпечать вас чистою і прозорою водою на довгі роки.

Без електрики

Вода і електрика не змішуються, тому інженери в Kinetico знайшли кращий спосіб. Системи Kinetico наводяться в дію водою, що рухається, а не електрикою. Запатентований підхід до очищення води усуває необхідність в таймерах і комп'ютерах - підключати нічого, і немає ніяких електричних деталей для установки, регулювання, ремонту або заміни. Фільтри кінетики також контролюють витрата води і очищають її тільки при необхідності.

Надійність

Фільтри для води Kinetico створені для тривалої роботи. Багато клієнтів втомилися від різних проблем з їх попередніми системами очищення води та замінили їх на Kinetico. Тепер вони насолоджуються надійністю системи і чистою водою, коли тільки вона необхідна.

Індивідуальні рішення

Купуючи систему очищення води Kinetico для будинку або бізнесу, ви отримаєте не тільки кращі технології і продукти, але і винятковий сервіс. Будь то модернізація старої системи або розширення існуючої, кінетики надасть багаті знання, які допоможуть спростити процес і забезпечити повне задоволення всіх ваших потреб в воді.

Безкомпромісність

Якщо ви хочете користуватися більш якісною водою, але турбуєтеся про довкілля, то у Kinetico є рішення. Змягчувачі води кінетики використовують менше солі і води, працюють краще і довше, що виключає їх потрапляння на звалища. Серед клієнтів кінетики є ті, хто вже більше 20 років використовують свої системи Kinetico. А за допомогою фільтра Kinetico ви мінімізуєте витрати і використання енергії, скоротіть потреба в жорстких миючих засобах та хімікати, а також подбаєте про техніку, що контактує з водою, працювати краще і довше.

Скорочення експлуатаційних витрат

З самого першого дня в Kinetico забезпечили економію і стійкість в кожній зі своїх систем водоочистки. Змягчувачі води Kinetico дешевше в експлуатації і більш надійні, і вони очищають себе пом'якшеної водою, що подовжує термін служби фільтру, економлять сіль і воду при регенерації.

У Kinetico вірять, що життя краще з кращого водою. Інженери компанії не припиняють впроваджувати інновації і постійно працюють над поліпшенням своїх продуктів. Ось чому мільйони людей у всьому світі довіряють фільтрам кінетики вирішувати проблеми з водою протягом десятиліть.

Фільтри для води Kinetico — якість води завжди і всюди

Постійний доступ до чистої води — запорука здоров'я. Вода з-під крана подається неналежної якості. Вона містить домішки важких металів, залізо, жири та інші шкідливі сполуки. Це не тільки негативно позначається на здоров'я користувачів, а й призводить до частих поломок техніки, псування посуду через формування накипу.

До питання очищення потрібно підходити дуже ретельно. Гарними характеристиками володіють Kinetico Water Filters. При виборі варто орієнтуватися на продуктивність, обсяги споживання в певних умовах, а також незалежність пристосувань від джерел енергії. Всіма цими особливостями володіє Kinetico Water Filter. Випускає фільтри для води американський бренд, який працює в цій галузі вже 50 років. За довгі роки роботи виробникові вдалося домогтися високих результатів, надавши споживачеві інноваційну систему очищення.

Особливості та переваги продукції

Виробник використовує інноваційні матеріали при випуску продукції. Відповідно фільтри мають тривалий термін експлуатації навіть в найскладніших умовах.

Серед переваг продукції варто відзначити:

 • широкий вибір — користувачі можуть підібрати в лінійці будь-який фільтр, який ідеально підійде для експлуатації в певних умовах;
 • ергономічний дизайн, що не псує інтер'єр;
 • компактні розміри, що дозволяють розмістити прилад навіть в невеликому просторі;
 • використання кінетичної сили рідини для регенерації;
 • незалежність від наявності підключення до електропроводки;
 • безшумність;
 • регуляція жорсткості;
 • знезалізнення;
 • низьке споживання рідини для регенерації;
 • висока продуктивність.

Регенерація займає всього 11 хвилин. Фільтри кінетики відмінно справляються з поставленим завданням, працюючи цілодобово. Швидко очищають воду, поставляючи її кінцевому споживачеві.

Пом'якшувач дбайливо видаляє домішки солей, сполук органічного походження, ін. При цьому при відключенні електроенергії, прилад не збивається, а продовжує ефективно працювати.

Проходження декількох ступенів очищення дає можливість споживачеві отримувати найчистішу воду. Система влаштована таким чином, що для промивання основних вузлів, важливих для забезпечення стабільної працездатності, використовується вже очищена рідина. Це дозволяє значно продовжити терміни служби, в порівнянні з іншими фільтрами.

Купуючи фільтри для води, обов'язково варто ознайомитися з правилами використання. Виробник вказує допустимі терміни експлуатації змінних деталей, солі. Не варто нехтувати цими правилами, щоб продовжити термін служби пристосування.

Де в Україні можна купити якісний брендовий фільтр для води Kinetico з гарантією і доставкою?

Збираючись купити фільтр для води Kinetico, варто окрему увагу приділити пошуку чесного постачальника, який обов'язково надає гарантії та сертифікати якості. Сьогодні у споживачів є унікальна можливість придбати кращі брендові фільтри не тільки в наземних точках продажу, а й через інтернет. Онлайн-магазин AKVO допоможе налагодити безперебійний доступ до питної, очищеної води в вашому домі.

На сайті широкий асортимент продукції кращих світових брендів. Зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок, щоб отримати консультації щодо правильного вибору фільтра для певних умов експлуатації. Оформляйте замовлення віддалено, і отримуйте товар за допомогою зручної для співпраці поштової компанії в будь-яку точку України.

Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Характеристики товару Kinetico Premier Змінна блок-сіль

Виробник Kinetico (США)
Для води холодної
Країна-виробник сша
Назва та тип загрузки таблетована сіль
Об`єм загрузки 8 кг
Тип фільтрації пом'якшуючі

Комплектація Kinetico Premier Змінна блок-сіль

Мішок вагою 8 кг, в якому знаходиться 2 змінних блоки вагою — 4 кг.

Відгуки про Kinetico Premier Змінна блок-сіль


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Залишити питання
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.
test
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Фото, відео Kinetico Premier Змінна блок-сіль

Як купити Kinetico Premier Змінна блок-сіль відмінної якості?

В інтернет-магазині фільтрів для води – akvo.com.ua Ви маєте можливість - купить водонагрівач електричний або фільтри для питної води за приємною ціною. Якщо Ви задумали купити фільтр для очистки води це, без сумніву, свідчить про те, що Ви приділяєте увагу здоров'ю та безпеці своєї родини.

Kinetico Premier Змінна блок-сіль за привабливими цінами.

Якщо Ви вважаєте, що вартість вугільний фільтр для води, ціна може здатися високою на перший погляд однак, це невелика вартість, яку слід заплатити за чисту воду без хімічних домішок та забруднень. Якщо Вам потрібно купити озонатор води, то ціна може змінюватись в залежності від виробника та моделі, якщо Вас цікавить система зворотного осмосу, ціна Вас приємо здивує, переходьте у потрібну категорію, вибирайте потрібний товар і Ви будете приємно вражені вартістю товарів. У каталозі наших товарів Ви завжди зможете знайти картридж фільтр для води зателефонуйте за номерами, вказаними на сторінці контактів, і ми з радістю надамо Вам необхідну допомогу. Ми також можемо Вам допомогти з лабораторія аналізу води який відбувається на професійному устаткуванні за профільних фахівців.

Залишились питання? Бажаєте знижку?

Телефонуйте — наші технологи допоможуть!

Переглянуті товари
Товари з цієї категорії