Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:

Встановлення фільтру для води на кухню

Встановлення фільтра на кухню необхідне, адже з великої нагоди якість водопровідної води в Україні залишає бажати кращого. Водопровідна вода, яка далеко не завжди відповідає побутовим нормам, а за відповідність питним нормам, ми навіть говорити не будемо. Чиста вода це насамперед турбота про ваше здоров'я. Переваги використання чистої води:

 • Ваші напої стануть більш ароматними та смачними.
 • Страви приготовані не міститимуть хлору, важких металів та інших водопровідних забруднень.
 • Позитивний ефект для здоров'я через відсутність шкідливих забруднень

Сучасні люди цінують свій час та ресурси, тому установка не тільки якісного а й мобільного обладнання правильне рішення!

Який фільтр для води вибрати на кухню

Кухня - це місце, де очищена вода найбільше необхідна. Вона використовується для миття овочів, фруктів та ягід, для приготування їжі та лежить в основі практично всіх напоїв.

Забезпечити себе очищеною водою на кухні дуже важливо! Це не тільки захистить вас від небезпечних забруднень, які можуть потрапити в їжу разом із брудною водою, але й значно покращить стан здоров'я і, крім цього, може запобігти розвитку та появі багатьох захворювань.

Види фільтрів для води на кухню

Вибираючи обладнання для очищення води на кухню, власники квартир звертають увагу не лише на вартість самого обладнання, а й на якість своєї водопровідної води. Встановлення фільтру для води на кухні не просто важливий процес, завдяки такому обладнанню у вас буде джерело питної води.

Обладнання для очищення води абсолютно різне, залежно від ваших потреб ви можете звернути увагу на: системи зворотного осмосу, проточні фільтри, магістральні фільтри, фільтри глечики, фільтри на кран та інші. Таке обладнання для очищення води відрізняється видом, якістю очищення, застосуванням та вартістю.

Щоб визначити який фільтр для води встановити, необхідно подбати про проведення аналізу вашої води. Такий аналіз дозволить оцінити хімічний склад вашої води з-під вашого крана, що допоможе вибрати та встановити фільтр, що відповідає вашим потребам.

Фільтри на кухню можна розділити на такі категорії:

 • Насадки на кран
 • Настільні фільтри для води

Їх різниця полягає в: зовнішньому вигляді, ресурсі води, що очищається, і частоті її використання. Однак у будь-якому випадку з фільтром для води на кухню ви будете впевнені в очищенні водопровідної води.

Як вибрати фільтр для води на кухню

Вибираючи якийсь фільтр для води поставити на кухню важливо враховувати різні моменти, наприклад:

 1. Ресурс і частота використання води: якщо ви звикли часто використовувати воду, важливо звертати увагу на термін фільтруючих елементів. Так як він може бути невеликим і в такому випадку міняти картридж, що фільтрує, необхідно буде дуже часто.
 2. Вид фільтра на кухню: фільтри на кухню також відрізняються своїм зовнішнім виглядом та розміром. Якщо вам велику роль грає кожна деталь в інтер'єрі на вашій кухні це також істотно вплине на ваш вибір.
 3. Функції системи очищення: деякі насадки на кран мають можливість перемикати воду з побутової чи питної на воду з вашого водопроводу.

Який фільтр для води вибрати на кухню вирішувати тільки вам, тому що найкращий фільтр для води це той, що підібраний під ваші потреби!

Установка питного фільтра на кухню ціна

Встановлення фільтра на кухні не обов'язково дороге задоволення. Деякі види фільтрів на кухню в доступній ціновій категорії, наприклад, ви можете звернути увагу на:

Купуючи фільтр для води на кухню, рейтинг цих фільтрів має також велике значення при виборі виробника. Одним із виробників який випускає такі фільтри є Aquaphor (Естонія). Компанія відома своєю продукцією для очищення води як ефективним обладнанням, яке вибирають через відмінну якість продукції цього бренду.

Як встановити фільтр для води на кухні

Встановити фільтр для води на кухню можна самостійно, або за допомогою фахівця. При виборі фільтра на кухню наші фахівці допоможуть вам вибрати обладнання, яке закриє всі ваші потреби. Крім цього інтернет магазин AKVO пропонує послуги з монтажу обладнання та сервісу, причому в найкоротші терміни. Установка фільтрів для кухні проводитися досвідченими фахівцями, швидко та якісно.

Купуючи фільтр на кухню в інтернет магазині Акво, ви завжди можете розраховувати на допомогу наших менеджерів, які з радістю вам допоможуть.

При покупці фільтрів у нашому магазині ви точно не забудете про своєчасне його обслуговування, оскільки наші менеджери подбають про те, щоб вчасно попередити вас про необхідність заміни картриджа, запропонувавши при цьому варіанти на заміну. Завдяки цьому ваш фільтр буде своєчасно обслуговуватися, а ваша вода буде чистою та смачною.

Чому вибирають AKVO

Купівля обладнання у нашому магазині має чимало переваг:

 1. Величезний вибір товару. Асортимент магазину AKVO дуже великий, що дозволить вибрати саме те, що вам необхідно. Товари від відомих та надійних брендів точно стануть для вас незамінним помічником для очищення води.
 2. Якісне обслуговування. Наші менеджери завжди раді допомогти вам у виборі обладнання, а технічні фахівці мають за плечима багаторічний досвід.
 3. Найприємніша ціна. Крім вже доступної ціни на обладнання в нашому магазині, у нас постійні акції та знижки, що зробить вашу покупку більш приємною та доступною.
 4. Можливе проведення безкоштовного аналізу води. У Києві, Харкові, Черкасах при замовленні фільтрів для очищення води у нашому інтернет магазині AKVO ви маєте можливість зробити безкоштовний аналіз води, це дозволить встановити правильніше обладнання для очищення води.

Встановлюючи фільтри для кухні за допомогою інтернет магазину Акво, ви завжди будете впевнені в якості обслуговування та обраного вами обладнання, тому що для нас важливо подбати про кожного клієнта.

У вас залишились запитання? Залиште свої дані, і ми вам передзвонимо!
Ви можете замовити