Картриджі Аквафор Аквафор (Росія / Естонія): Розмір - Для Фаворит

Фильтры
Картридж В150 для Аквафор Фаворит
Цена 919 грн.
Артикул:11113
  • Глибоке очищення питної води
  • Продуктивність - 150 л / год
  • Максимальний ресурс серед фільтрів під мийку - 12 000 л
  • Градиентная пористість продовжує термін служби
  • Композитний коаксіальний карбон блок
  • Для холодної води
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Заказать звонок Оставьте свой номер и мы перезвоним!

АКВАФОР - найбільша компанія, що має власне виробництво, яка розробляє і втілює ідеї в кінцевому продукті. До продукції пред'являються високі вимоги, а завдяки делікатному підходу досягається ефективність у водоочищення водопровідної, колодязної і скваженние води.

Картриджі Аквафор мають широкий спектр застосування:

Незалежно від того, який тип фільтра ви використовуєте, широкий вибір картриджів Аквафор задовольнить будь-які ваші запити і вирішить проблеми з водоочищення. Наприклад, якщо говорити про картриджах для глечиків, то їх плюс в тому, що вони очищають і пом'якшують воду не тільки в глечиках Аквафор, але і в глечиках німецького і американського виробництва. Мають хороший ресурс, і якщо купити комплект з 2-х або 3-х картриджів, то можна істотно заощадити. Точно також справа йде зі змінними модулями для систем з окремим краном. Їх можна купити як окремо, так і в комплекті. Комплекти для Аквафор Тріо Норма , Аквафор Кристал Еко , Аквафор Кристал А та інші допоможуть вам на рік забути про заміну картриджів і без відволікань насолоджуватися очищеною водою.

Змінні модулі глибоко очищають воду від хлору, хлорорганічних сполук та інших шкідливих домішок, знезаражують і пом'якшують воду. Якщо ж ви користуєтеся фільтром-насадкою на кран, наприклад Модерн або Топаз, то зможете вибрати картридж з потрібним ресурсом і властивостями. Змінний модуль незважаючи на свої скромні габарити, ефективно очищає воду від хлору, фенолу, важких металів і пестицидів. При жорсткій воді ви можете використовувати змінний модуль В200 пом'якшуючий . Бактерицидними властивостями володіє змінний модуль В300 бактерицидний. У нього додано активну іонну срібло, яке динамічно закріплено в волокні Аквальон. Це дає можливість отримати захист від вірусів і бактерій.

Що ж стосується змінних модулів для магістральних фільтрів Вікінг, то вони відрізняються за розміром і призначенням: для холодної або гарячої води. Унікальність модулів полягає в їх складі - це карбон-блок і волокно Аквальон. Технологія карбон-блок дозволяє мати більш високу продуктивність в порівнянні з аналогами. Змінні модулі очищають воду не тільки від механічних домішок, але і від хлору, пестицидів, важких металів і шкідливих домішок. Користуючись магістральними фільтрами Вікінг і придатними для них картриджами ви не тільки піклуєтеся про своє здоров'я, але і продовжуєте термін служби своєї пральній машині, бойлеру та іншої побутової техніки.

Як ви могли переконатися, картриджі Аквафор готові порадувати вас своєю різноманітністю, ефективністю і економічністю. З новими технологіями очищення води не викличе складнощів. Якщо ж вам все ще складно визначитися з вибором змінних елементів, а можливо і покупкою фільтра для води, то наші фахівці будуть раді опинитися вам корисними. На сайті АКВО ви можете замовити аналіз води , який дозволить зрозуміти, з якою проблемою слід боротися. Також отримати кваліфіковану допомогу навченого персоналу і купити підходящий для вас фільтр або змінні елементи. Своєчасна заміна картриджів - це економія ваших коштів і запорука доброго здоров'я.

Чистая вода – здоровье для каждого. Поэтому онлайн-супермаркет Аkvo. советует своим клиентам Картридж Аквафор К7М сменный модуль финишной очистки, Аквафор К2 Сменный модуль глубокой очистки и Викинг В520-13 Сменный модуль. Мы сотрудничаем только с мировыми брендами, как: Raifil (Корея) Bluefilters (Германия). Заказать товар из раздела «Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Фаворит» можно в режиме реального времени или через звонок оператору. Ваш заказ доставят в кратчайшие сроки в Луцк, или в любую точку Украины. Мы гарантируем качество каждого товара из раздела «Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Фаворит». Наше превосходство – отличная продукция и умеренные цены по стране. А для наших постоянных клиентов действуют скидки на Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Фаворит, поэтому уже сейчас можно выбрать фильтр honeywell с редуктором по самой выгодной стоимости. Ультрафиолетовые фильтры для воды – все самое фирменное для Вас.
Читать больше