Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:

Наприклад: система осмосу

Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води

Артикул: 12924
Тільки в AKVO

Професійна комплексна система очищення води, яка базується на основі матеріалів природного походження, що фільтрують, з використанням натурального целіоліту. А унікальна протиточна функція клапана Clack Impression Pro дозволяє забезпечити максимальну економію солі (в 2 рази), економію води та збільшити потужність системи на 70%. Унікально підібраний комплекс суміші дозволяє видалити із води залізо, марганець, солі жорсткості, амоній, аміак, поліфосфати, нітрати, нітрити, важкі метали та більше 40 інших шкідливих забруднень прихованого типу.

Виробник AKVO (Україна)
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.
Опис Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води

Очисник водопровідної води балонного типу Oxi-Mix Clack Impression – найкраще рішення для очищення води в будь-якому будинку та квартирі, а також на дачі або котеджі. Крім повної автономності, система базується на основі клапана виробництва США Clack Impression та має унікальне засипання на основі натурального цеоліту, що дозволяє повністю видалити з води такі елементи:

 • марганець;
 • залізо;
 • солі твердості;
 • амоній;
 • аміак;
 • важкі метали (свинець, мідь, алюміній тощо);
 • нітрити та нітрати;
 • органічні забруднення.

Фільтр комплексного очищення Oxi-Mix Clack Impression – абсолютно нове рішення в технології очищення води

Система очищення води Oxi-Mix Clack Impression є абсолютно інноваційною системою, яка має унікальну технологію не тільки в очищенні води, але і в її пом'якшенні. Вся система базується на природних компонентах, що робить очищення не тільки якісним, а й екологічно чистим.

Oxi-Mix Clack Impression - професійне комплексне очищення води, яке справляється практично з усіма можливими забрудненнями і при цьому покращує смак води, що безсумнівно позначиться на смаку ваших страв і особливо на здоров'ї.

Чому варто придбати фільтр комплексного очищення Oxi-Mix Clack Impression?

Ґрунтові води, вода в колодязях і у водопроводі містить у собі високий вміст солей жорсткості, заліза, небезпечну органіку, які шкодять здоров'ю людей, а для маленьких дітей, у деяких випадках, можуть принести летальний кінець.

Крім цього від цих елементів страждає сантехніка, забиваються труби, утворюються засмічення у трубах, де розвивається велика кількість небезпечних бактерій та мікроорганізмів. А при нагріванні в бойлерах і нагрівальних елементах, солі жорсткості і заліза осідають, що призводить до зниження ефективності цих приладів.

Все це рано чи пізно (залежить від ступеня забруднення) призводить до несправності техніки, сантехніки та необхідності замінювати труби.

Але найважливіше це те, що брудна вода негативно впливає на наше здоров'я: погіршення сну, нудота, проблеми зі шлунком, печінкою або нирками, а також хронічна втома. Вода з підвищеним вмістом солей жорсткості впливає на стан волосся, шкіри та нігтів, а також розвивається алергія.

Якщо щось із цього вам знайоме не з чуток, то система Oxi-Mix Clack Impression точно вам підійде. Ця система здатна забезпечити чистоту води у вашому будинку та подарує незвичайну радість від користування чудовою м'якою водою.

Переваги системи Oxi-Mix Clack Impression

Система розроблена таким чином, щоб бути максимально зручною для користувача, клапан легко програмується, має світлозвукове або сигнальне сповіщення про необхідність обслуговування.

Найважливішим економним фактором у системі Oxi-Mix Clack Impression є зменшена кількість споживаної солі порівняно із звичайними, аналоговими фільтрами комплексного очищення або пом'якшувачами.

Докладніше про кожен елемент системи:

1. Унікальний клапан Clack Impression. Клапан виготовлений у США та користується широкою популярністю за рахунок використання протиточної технології регенерації, яка дозволяє заощаджувати сіль у більш ніж 2 рази порівняно з іншими фільтрами комплексного очищення!

Сам клапан досить простий у використанні, але відрізняється високою надійністю та приголомшливою якістю.

2. Засипка. Це унікальне фільтруюче завантаження, склад якого розроблявся технологами нашої компанії Akvo, було узгоджено та протестовано спільно з компанією Clack Corporation! Суміш знищує практично всі можливі елементи забруднення води, які турбують українського споживача та найбільше поширені у нашому середовищі.

Засипка складається з монодисперсних гранул, тобто всі гранули мають однакову форму. Це дозволяє примусово-рівномірно розділити забруднення по всій площі завантаження, що фільтрує, що забезпечує збільшений фільтр цикл від промивання до промивання. Це своє чергу дає можливість економити сіль рівно вдвічі, проти іншими фільтрами комплексної очищення.

Завдяки тому, що натуральні компоненти фільтруючого завантаження підібрані унікальним методом, термін служби збільшений на 30%. За рахунок того, що промивання проводять рідше і завантаження стирається не так швидко.

Чим небезпечна брудна вода?

Серед усіх можливих причин забруднень найпоширенішими є такі: солі жорсткості, залізо, марганець, амоній та аміак. Чому ж ці елементи такі небезпечні в житті людини? Давайте розглянемо докладніше:

Солі твердості. Жорстка вода є однією з найголовніших можливих причин поломки вашої техніки: слід накипу залишається не тільки на видимих ділянках, але і на трубах і дрібних деталях, що призводить до поломок. Жорстка вода погано взаємодіє з миючими засобами та порошками, не дозволяючи їм діяти, що називається "на повну".

Крім шкоди побутовим приладам, жорстка вода зазнає колосальної шкоди здоров'ю людини: робить шкіру сухою, а волосся і нігті ламкими і крихкими. А також жорстка вода є подразником і спричиняє алергію.

Якщо таку воду вживати, то солі жорсткості відкладаються в нирки і суглоби, руйнують кістки.
Видаляючи з води солі жорсткості, ми дбаємо не лише про своє здоров'я, а й здоров'я своїх дітей, які особливо чутливі до цього виду забруднення.

Залізо та іржа. Один з головних ворогів труб і сантехніки: шар, що утворився, завжди важко видалити, а також це здорово знижує напір води і шкодить побутовим приладам. Залізо забарвлює все в коричневий колір, а при пранні речі стають із коричневим відтінком і втрачають свій справжній колір.

Вода з підвищеним вмістом заліза має неприємний смак і небезпечна для печінки. Справа в тому, що залізо відкладається в печінці та нирках і призводить до їх відмови. Залізо також здатне руйнувати кістки та емалі зубів. При пиття води, в якому міститься залізо або навіть просто чистити такою водою зуби, зубна емаль і зуби будуть поступово руйнуватися.

Марганець. За наявності великої кількості цього шкідливого металу у воді, вона набуває каламутного відтінку і має підвищену в'язкість. Крім неприємного смаку та запаху, марганець досить згубно впливає на здоров'я. Цей метал перешкоджає нормальній роботі нервів, що призводить до порушення сну, відсутності концентрації та порушення координації, забарвлюється в сірий колір одяг при пранні та темніє шкіра.

Амоній та аміак. Ці азотні сполуки є згубними для побутових приладів, оскільки негативно впливають на металеві поверхні. А гази, які містяться у цих елементах, мають накопичувальний ефект та негативно впливають на ваше здоров'я.

Велика кількість цих елементів у воді призводить до сильних розладів кислотного балансу. У свою чергу це може призвести до серйозних наслідків: сильне порушення репродуктивної системи (як у чоловіків, так і у жінок), часті хвороби внутрішніх органів, порушення нервової системи.

Вода є найголовнішим продуктом споживання як у їжу, так і в гігієні і, на жаль, дуже часто проблеми зі здоров'ям люди не пов'язують із водою, а це марно. Вирішення питання з брудною водою, а саме встановлення комплексної системи, яка виробляє чисту воду, може вирішити деякі проблеми зі здоров'ям людини, а в деяких випадках застерегти від серйозних захворювань.
Система Oxi-Mix Clack Impression повністю справляється із забрудненою водою і може бути незамінним помічником у забезпеченні здоров'я.

Принцип роботи системи

Система складається з клапана Clack Impression, балона, системи дистрибуції та бака з реагентом (переважно в ролі реагенту випускає сіль).

Ступінь заповнення колони засипкою визначається за аналізом води фахівцем, а підбір системи визначається аналізом води.

Принцип роботи покроково:

 1. Вода надходить через вхід клапана, що управляє, в балон, в якому міститься фільтруюче завантаження Oxi-Mix Clack Impression.
 2. Вода проходить крізь засипку Oxi-Mix Clack Impression. У цей момент гранули засипки магнітять він елементи забруднення. Завдяки тому, що форма у всіх гранул однакова, забруднення розподіляється однаково по всіх гранулах, що дозволяє заощаджувати сіль та збільшує продуктивність системи у 2 рази.
 3. Через клапан після завантаження чиста вода надходить на окремий вихід до споживача.

Коли система визначає накопичення забруднення у надлишку, вона повідомляє користувача у необхідності сервісу. Приблизний часовий період півроку.

Повна автономія

Система очищення води Oxi-Mix Clack Impression є повністю автономною системою. Все, що потрібно буде робити, — стежити за рівнем солі. Система не потребує ні контролю з боку споживача, ні тим більше спостереження. Швидше навіть навпаки, вона сама повідомляє користувача про необхідність його втручання. Вам потрібно лише витратити кілька хвилин раз на пару місяців, щоб перевірити рівень солі. Сіль має бути в сольовому баку завжди і після цього насолоджуватися чистою водою.

Опис Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води

Очисник водопровідної води балонного типу Oxi-Mix Clack Impression – найкраще рішення для очищення води в будь-якому будинку та квартирі, а також на дачі або котеджі. Крім повної автономності, система базується на основі клапана виробництва США Clack Impression та має унікальне засипання на основі натурального цеоліту, що дозволяє повністю видалити з води такі елементи:

 • марганець;
 • залізо;
 • солі твердості;
 • амоній;
 • аміак;
 • важкі метали (свинець, мідь, алюміній тощо);
 • нітрити та нітрати;
 • органічні забруднення.

Фільтр комплексного очищення Oxi-Mix Clack Impression – абсолютно нове рішення в технології очищення води

Система очищення води Oxi-Mix Clack Impression є абсолютно інноваційною системою, яка має унікальну технологію не тільки в очищенні води, але і в її пом'якшенні. Вся система базується на природних компонентах, що робить очищення не тільки якісним, а й екологічно чистим.

Oxi-Mix Clack Impression - професійне комплексне очищення води, яке справляється практично з усіма можливими забрудненнями і при цьому покращує смак води, що безсумнівно позначиться на смаку ваших страв і особливо на здоров'ї.

Чому варто придбати фільтр комплексного очищення Oxi-Mix Clack Impression?

Ґрунтові води, вода в колодязях і у водопроводі містить у собі високий вміст солей жорсткості, заліза, небезпечну органіку, які шкодять здоров'ю людей, а для маленьких дітей, у деяких випадках, можуть принести летальний кінець.

Крім цього від цих елементів страждає сантехніка, забиваються труби, утворюються засмічення у трубах, де розвивається велика кількість небезпечних бактерій та мікроорганізмів. А при нагріванні в бойлерах і нагрівальних елементах, солі жорсткості і заліза осідають, що призводить до зниження ефективності цих приладів.

Все це рано чи пізно (залежить від ступеня забруднення) призводить до несправності техніки, сантехніки та необхідності замінювати труби.

Але найважливіше це те, що брудна вода негативно впливає на наше здоров'я: погіршення сну, нудота, проблеми зі шлунком, печінкою або нирками, а також хронічна втома. Вода з підвищеним вмістом солей жорсткості впливає на стан волосся, шкіри та нігтів, а також розвивається алергія.

Якщо щось із цього вам знайоме не з чуток, то система Oxi-Mix Clack Impression точно вам підійде. Ця система здатна забезпечити чистоту води у вашому будинку та подарує незвичайну радість від користування чудовою м'якою водою.

Переваги системи Oxi-Mix Clack Impression

Система розроблена таким чином, щоб бути максимально зручною для користувача, клапан легко програмується, має світлозвукове або сигнальне сповіщення про необхідність обслуговування.

Найважливішим економним фактором у системі Oxi-Mix Clack Impression є зменшена кількість споживаної солі порівняно із звичайними, аналоговими фільтрами комплексного очищення або пом'якшувачами.

Докладніше про кожен елемент системи:

1. Унікальний клапан Clack Impression. Клапан виготовлений у США та користується широкою популярністю за рахунок використання протиточної технології регенерації, яка дозволяє заощаджувати сіль у більш ніж 2 рази порівняно з іншими фільтрами комплексного очищення!

Сам клапан досить простий у використанні, але відрізняється високою надійністю та приголомшливою якістю.

2. Засипка. Це унікальне фільтруюче завантаження, склад якого розроблявся технологами нашої компанії Akvo, було узгоджено та протестовано спільно з компанією Clack Corporation! Суміш знищує практично всі можливі елементи забруднення води, які турбують українського споживача та найбільше поширені у нашому середовищі.

Засипка складається з монодисперсних гранул, тобто всі гранули мають однакову форму. Це дозволяє примусово-рівномірно розділити забруднення по всій площі завантаження, що фільтрує, що забезпечує збільшений фільтр цикл від промивання до промивання. Це своє чергу дає можливість економити сіль рівно вдвічі, проти іншими фільтрами комплексної очищення.

Завдяки тому, що натуральні компоненти фільтруючого завантаження підібрані унікальним методом, термін служби збільшений на 30%. За рахунок того, що промивання проводять рідше і завантаження стирається не так швидко.

Чим небезпечна брудна вода?

Серед усіх можливих причин забруднень найпоширенішими є такі: солі жорсткості, залізо, марганець, амоній та аміак. Чому ж ці елементи такі небезпечні в житті людини? Давайте розглянемо докладніше:

Солі твердості. Жорстка вода є однією з найголовніших можливих причин поломки вашої техніки: слід накипу залишається не тільки на видимих ділянках, але і на трубах і дрібних деталях, що призводить до поломок. Жорстка вода погано взаємодіє з миючими засобами та порошками, не дозволяючи їм діяти, що називається "на повну".

Крім шкоди побутовим приладам, жорстка вода зазнає колосальної шкоди здоров'ю людини: робить шкіру сухою, а волосся і нігті ламкими і крихкими. А також жорстка вода є подразником і спричиняє алергію.

Якщо таку воду вживати, то солі жорсткості відкладаються в нирки і суглоби, руйнують кістки.
Видаляючи з води солі жорсткості, ми дбаємо не лише про своє здоров'я, а й здоров'я своїх дітей, які особливо чутливі до цього виду забруднення.

Залізо та іржа. Один з головних ворогів труб і сантехніки: шар, що утворився, завжди важко видалити, а також це здорово знижує напір води і шкодить побутовим приладам. Залізо забарвлює все в коричневий колір, а при пранні речі стають із коричневим відтінком і втрачають свій справжній колір.

Вода з підвищеним вмістом заліза має неприємний смак і небезпечна для печінки. Справа в тому, що залізо відкладається в печінці та нирках і призводить до їх відмови. Залізо також здатне руйнувати кістки та емалі зубів. При пиття води, в якому міститься залізо або навіть просто чистити такою водою зуби, зубна емаль і зуби будуть поступово руйнуватися.

Марганець. За наявності великої кількості цього шкідливого металу у воді, вона набуває каламутного відтінку і має підвищену в'язкість. Крім неприємного смаку та запаху, марганець досить згубно впливає на здоров'я. Цей метал перешкоджає нормальній роботі нервів, що призводить до порушення сну, відсутності концентрації та порушення координації, забарвлюється в сірий колір одяг при пранні та темніє шкіра.

Амоній та аміак. Ці азотні сполуки є згубними для побутових приладів, оскільки негативно впливають на металеві поверхні. А гази, які містяться у цих елементах, мають накопичувальний ефект та негативно впливають на ваше здоров'я.

Велика кількість цих елементів у воді призводить до сильних розладів кислотного балансу. У свою чергу це може призвести до серйозних наслідків: сильне порушення репродуктивної системи (як у чоловіків, так і у жінок), часті хвороби внутрішніх органів, порушення нервової системи.

Вода є найголовнішим продуктом споживання як у їжу, так і в гігієні і, на жаль, дуже часто проблеми зі здоров'ям люди не пов'язують із водою, а це марно. Вирішення питання з брудною водою, а саме встановлення комплексної системи, яка виробляє чисту воду, може вирішити деякі проблеми зі здоров'ям людини, а в деяких випадках застерегти від серйозних захворювань.
Система Oxi-Mix Clack Impression повністю справляється із забрудненою водою і може бути незамінним помічником у забезпеченні здоров'я.

Принцип роботи системи

Система складається з клапана Clack Impression, балона, системи дистрибуції та бака з реагентом (переважно в ролі реагенту випускає сіль).

Ступінь заповнення колони засипкою визначається за аналізом води фахівцем, а підбір системи визначається аналізом води.

Принцип роботи покроково:

 1. Вода надходить через вхід клапана, що управляє, в балон, в якому міститься фільтруюче завантаження Oxi-Mix Clack Impression.
 2. Вода проходить крізь засипку Oxi-Mix Clack Impression. У цей момент гранули засипки магнітять він елементи забруднення. Завдяки тому, що форма у всіх гранул однакова, забруднення розподіляється однаково по всіх гранулах, що дозволяє заощаджувати сіль та збільшує продуктивність системи у 2 рази.
 3. Через клапан після завантаження чиста вода надходить на окремий вихід до споживача.

Коли система визначає накопичення забруднення у надлишку, вона повідомляє користувача у необхідності сервісу. Приблизний часовий період півроку.

Повна автономія

Система очищення води Oxi-Mix Clack Impression є повністю автономною системою. Все, що потрібно буде робити, — стежити за рівнем солі. Система не потребує ні контролю з боку споживача, ні тим більше спостереження. Швидше навіть навпаки, вона сама повідомляє користувача про необхідність його втручання. Вам потрібно лише витратити кілька хвилин раз на пару місяців, щоб перевірити рівень солі. Сіль має бути в сольовому баку завжди і після цього насолоджуватися чистою водою.

 • Made in USA
 • Унікальна натуральна фільтруюча суміш
 • Економія води та солі більше ніж у 3 рази!
 • Висока ефективність
 • Заощаджувати сіль
 • Покращує смак води
 • Пом'якшує воду
 • Повністю підходить для української води
 • Видаляє важкі метали
 • Не потребує вашої участі
Галерея наших реалізованих проектів з цим товаром
Встановлення комплексної системи очищення за адресою: Київська область, п. Велика Олександрівка
Проблеми із забрудненням води у Великій Олександрівці зустрічається не вперше. До нас звернувся клієнт із необхідністю створення системи для покращенн...
Встановлення системи очищення води за адресою: м. Київ, Шевченківський район, вул. Дмитрівська
До нас звернувся клієнт із Осокорків, з потребою покращення якості води побутового застосування. Аналіз води показав високий вміст солей жорсткості та...

AKVO — сучасний виробник від побутових до промислових систем зворотного осмосу. Компанія пропонує крім готових рішень індивідуальний підбір, проектування і монтаж систем очищення води. Устаткування комплектується в Україні, що гарантує надійнe якість систем, оперативне сервісне обслуговування і конкурентно вигідні ціни.

Системи ефективної фільтрації води від компанії AKVO

Не секрет, що з кожним роком стан водних ресурсів на планеті погіршується, і тому є безліч пояснень, включаючи забруднення навколишнього середовища промисловими відходами, проведення масштабних сільськогосподарських робіт і т.д. Що ж стосується водного ресурсу, що надходить через централізовані системи водопостачання, тут теж не все ідеально, так як застарілі системи водоочищення, прогнилі комунікації не можуть забезпечити споживача в повній мірі чистою безпечною водою.

У зв'язку з цим останнім часом зростає попит на фільтруючі установки, виробництвом яких сьогодні займаються багато вітчизняних і зарубіжних компаній. Однією з таких є компанія AKVO, що випускає високоякісні пристрої, здатні ефективно справлятися з поставленими завданнями з водопідготовки в тих чи інших умовах. Країна-виробник фільтрів бренду AKVO — Україна, що гарантує місцевому споживачеві зручне придбання обладнання за вигідними цінами.

Огляд товарів для фільтрації води бренда AKVO

Продукція для фільтрації води бренду AKVO — це великий вибір пристосувань, призначених для побутового, комерційного та промислового використання. До переліку входять як компактні питні установки, так і цілі комплекси з широким функціоналом. Основні категорії продукції, що випускається — це:

 • магістральні фільтри — компактні пристрої зі змінними фільтруючими елементами, що встановлюються безпосередньо в трубопровід. Залежно від фільтруючого елемента, можуть виконувати механічну очистку, видаляти сполуки хлору, знижувати кількість заліза та інших елементів у складі Н2О;
 • зворотний осмос — найуніверсальніші і ефективні багатоступінчасті системи фільтрації, що усувають до 99,9% небажаних органічних і неорганічних речовин;
 • промислові системи водопідготовки — обладнання, призначене для великих масштабів виробництв, відрізняється великою потужністю і продуктивністю;
 • фільтри знесолення — забезпечують зниження рівня мінеральних солей;
 • ХВП для міні-котелень — установки, що забезпечують якісну хімводопідготовку.

Також в асортименті представлений великий вибір змінних картриджів, що виконують функції знезалізнення, пом'якшення Н2О, зниження солемістних речовин. Картриджі призначені для магістральних фільтрів. Вся продукція проходить суворе тестування, має сертифікати, що підтверджують високу якість і ефективність.

Переваги фільтрів для очищення води AKVO

Основні переваги систем водоочистки, які пропонує сучасний бренд AKVO, це висока якість комплектуючих і збірки, простота і зручність експлуатації, забезпечення високого ступеня очищення води від різного роду забруднень, величезний асортимент обладнання, що відрізняється за функціоналом і вартістю, що дає можливість кожному споживачеві підібрати пристрій , який підійде під певні цілі і бюджет. При цьому гарантується тривалий термін експлуатації.

В інтернет-магазині AKVO ви можете придбати ефективні водопідготовчі системи безпосередньо від виробника за вигідною ціною. Купити продукцію у нас можна в режимі онлайн з доставкою в будь-який регіон України. Ми маємо в своєму розпорядженні власну лабораторію, де проведемо точний хімічний аналіз води, щоб правильно підібрати обладнання для певних завдань. Також наші фахівці професійно виконають монтажні роботи і забезпечать, за бажанням клієнта, сервісне обслуговування.

Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.
Характеристики товару Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води

Комплектація Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води

Відгуки про Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Залишити питання
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.
test
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.
Фото, відео Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води

Шукаєте де купити Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води кращої якості?

В інтернет магазині - akvo.com.ua маємо задоволення запропонувати Вам - фільтруючий картридж наша вода купити киів, а також - фільтри очистки води за доступною ціною. Якщо Ви хочете купить ємність для води то, безумовно, Ви думаєте про здоров'я та безпеку своєї родини.

Oxi-Mix Impression 1354 Фільтр комплексного очищення води відмінної якості.

Якщо Ви вважаєте, що вартість ємність для води, ціна насамперед, здається, що вартість може бути значною варто пам'ятати, що придбання фільтра на воду - це інвестиція в здоров'я та добробут Вашої родини. Якщо Ви замислюетесь водонагрівачі електричні купити, то вартість може варіюватись залежно від виробника та конкретної моделі, якщо Ви бажаєте дізнатися про фільтр води, ціна Вас гарно вразить, переходьте в потрібну категорію, вибирайте товар, що Вас цікавить, і Ви будете приємно здивовані вартістю товарів. Також, якщо Ви шукаєте пластмасові ємності для води не соромтеся звертатися за контактами, які вказані на нашому веб-сайті, і наші менеджери з радістю дадуть Вам допомогу. Нагадуємо Вам, що у нас Ви завжди можете анализ води лише кваліфіковані працівники та компанії можуть проводити цю процедуру.

Залишились питання? Бажаєте знижку?

Телефонуйте — наші технологи допоможуть!

Переглянуті товари
Товари з цієї категорії