Закажи анализ воды бесплатно! Заказать сейчас
Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:

Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865

Артикул: 11322

Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN +1865 особливо затребувана в промислової водопідготовки. Дана модель фільтра зворотного промивання з успіхом використовується в великих господарствах для підготовки води на полив і зрошення полів.

Номінальна продуктивність фільтра - 2,2 м³ / год, максимальна - 3 м³ / год, що відповідає 4-5 відкритим одночасно кранів.

Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень. В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води. Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити комерційний знезалізнюють фільтр по самій вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України.

Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Опис Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865

Комерційний фільтр для систем поливу та зрошення

Фільтрація води для всіх систем крапельного поливу або зрошення має важливе значення. Перевищення норм жорсткості, заліза, рН і т.д. може стати прямою або непрямий причиною засмічення капілярів. Також може мати місце осідання на внутрішніх стінках труб різних з'єднань. Тому необхідно точно визначити можливості водоспоживання не тільки за кількістю води, але і за її якістю.

Вода для систем поливу повинна відповідати цілій низці критеріїв: прозорість, низький вміст солей і мінеральних речовин, відсутність токсичних домішок і сторонніх включень, нейтральна або слабокисла кислотна реакція.

Для агропромислових крапельних або дощувальних поливальних систем в більшості випадків використовують воду з природних водойм або свердловин. Вода з озер і басейнів у літній період може містити сполуки заліза і марганцю, сірководень і інші продукти метаболізму. Вода зі свердловин часто характеризується підвищеним вмістом заліза, марганцю, високою жорсткістю, також має ймовірність надходження з водою піску. Окремі джерела включають велику кількість сірководню, сульфатів і карбонатів.

У системах поливу використовують промислові фільтри очищення води, що запобігає засмічення крапельниць, а також забезпечує безперебійну і тривалу роботу інженерного обладнання. Для запобігання негативним наслідкам важливо контролювати якість води.

OXI-GEN 1865 - це сучасний промисловий фільтр зворотного промивання, який добре себе зарекомендував при використанні в системах поливу і водопостачання.

Перед установкою відповідної системи фільтрації води з свердловин і озер, рекомендуємо зробити аналіз води .

Фільтр, який забезпечить вас чистою водою

Коли потрібно швидко і ефективно очистити всю воду, яка потрапляє в будинок або котедж, фільтр зворотного промивання може стати найкращим варіантом.

Система OXI-GEN +1865 прекрасно справляється з високим вмістом заліза, сірководню і марганцю у воді. Інноваційний фільтруючий матеріал робить воду прозорою, приємною на смак, і головне - усуває неприємний запах «тухлих яєць».

Фільтр OXI-GEN тисяча вісімсот шістьдесят п'ять очищає воду без хімічних реагентів і змінних елементів, для відновлення необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління без вашого втручання.

Номінальна продуктивність фільтра -2,2 м³ / год, максимальна — 3 м³ / год, що відповідає 4-5 відкритим одночасно кранів.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN видаляє такі забруднення:

 • Залізо - до 30 мг / літр
 • Сульфід водню - до 40 М.Д.
 • Марганець - до 5 мг / літр
 • А також стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін., В цілому видаляє більш ніж 40 видів забруднювачів (включаючи радіоактивні забруднення)
 • Не утворює біоплівку на поверхні гранул сорбенту

Переваги системи знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN:

 • Фільтр покращує смак і колір води, а також дозволяє позбутися від неприємного запаху «тухлих яєць»
 • Підвищує рН води на 1-2 одиниці в залежності від вихідного значення, надаючи воді лужні властивості
 • Надійність, перевірена часом. З встановлених з 2011 фільтрів для знезалізнення води фахівцями AKVO жоден з них не вийшов з ладу. Ми можемо сміливо стверджувати, що мінімальний термін служби OXI-GEN становить 6 років і більше!
 • Компактні габарити встанови: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра
 • Унікальний багатофункціональний керуючий клапан забезпечує автоматичну роботу системи і визначає частоту регенерації в залежності від об'єму споживаної води. Фільтр має вбудований лічильник води. Спеціальне програмне забезпечення і адаптовані настройки під конкретний аналіз води дозволяють добиватися максимального ефекту з очищення води
 • Використовуються тільки екологічно безпечні матеріали природного походження. Це вигідно відрізняє OXI-GEN від інших фільтрів, де використовуються синтетичні матеріали: смоли, пластик, органічні розчинники
 • Мінімально-можливі витрати на експлуатацію - завантаження не вимагає для регенерації застосування будь-яких хімічних реагентів (солі, кислот, марганцівки)
 • Сорбент (фільтруючий матеріал) в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом
 • Засипка не оброблена додатково хімічно активними покриттями на основі марганцю або іншого каталитически активного металу, що виключає виснаження і змив даних поверхонь. Каталітично активні компоненти входять в структуру гранули сорбенту рівномірно, що забезпечує ефективну роботу навіть при розломі гранули
 • Працює при рН менше 6,0 (наприклад, для завантаження BIRM мінімальне значення - 6,8)
 • Висока ефективність очищення води від різних форм заліза, марганцю та сірководню

Ефективний фільтруючий матеріал OXI-GEN

В якості фільтруючого матеріалу в системах очищення води від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN використовується завантаження нового покоління. Це унікальний гранульований матеріал, що складається з ряду природних мінералів. Дані мінерали дозволяють проводити поступову фільтрацію, знижувати каламутність і забарвлення, коригувати рН води.

Новітня розробка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії легко видаляються зворотним потоком води. Каталітичні властивості гранул сорбенту також ефективно окислюють сірководень до безпечних з'єднань з подальшим видаленням зворотним потоком води при промиванні.

Фільтр від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN PROFESSIONAL є екологічно безпечним - в ньому не використовуються токсичні хімічні речовини.

Для регенерації необхідна періодична водно-повітряна промивка.

Інноваційна безреагентна засипка є економічно ефективним рішенням для видалення широкого спектра забруднень, включаючи: залізо, марганець, сірководень, стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін.

Пристрій і принцип роботи знезалізнюють фільтра

Інноваційна система OXI-GEN заснована на унікальній технології очищення води шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії, які потім фільтруються і видаляються.

У балон з високоміцного полімерного композиту поміщається спеціальна фільтруюча завантаження, через яку протікає вода. Спеціальна електроніка за допомогою вбудованого ежектора змішує воду, що очищається з повітрям. Це відбувається всередині корпусу системи. Забруднення окислюються і випадають в осад, який в свою чергу осідає всередині фільтра. Проходячи через ці процеси вода стає чистою і прозорою.

Фільтруюча засипка повністю відновлюється і не вимагає заміни протягом багатьох і багатьох років. При накопиченні певної кількості забруднень автоматично запускається процес регенерації суміші. При регенерації створюється повітряний прошарок в корпусі фільтра, де відбувається процес насичення води киснем. Відновлення здійснюється зворотним потоком води без використання хімічних реагентів. Корпус фільтра для залозистої води є одночасно аератором і контактної колоною.

Клапан керування нового покоління, встановлений на балон, забезпечує повністю автономну роботу системи.

Рішення провести в приватний будинок водопровід зараз не викликає питань. Багато в якості джерела води використовують свердловини. І досить часто вода не відповідає санітарним нормам, в ній присутні шкідливі хімічні речовини. Таку воду необхідно очищати.

Фахівці AKVO проводять безкоштовно аналіз води для своїх клієнтів і допомагають підібрати оптимальний фільтр саме для вашого будинку.

Технічні характеристики фільтра OXI-GEN 1865 на основі аерації:

 • Номінальна продуктивність - 2,2 м³ / год, максимальна - 3 м³ / год
 • Обсяг фільтруючого суміші з природних матеріалів - 160 літрів
 • Балон - 1865
 • Керуюча електроніка з лічильником води з вузлом введення повітря і ежектором - Clack (зроблено в США)
 • Обсяг води на промивку - 650-800 літрів
 • Фильтроцикла від промивання до промивання при рівні заліза 1 мг / літр - 50 кубометра очищеної води
 • Швидкість зворотного промивання - 25-29 м / год
 • Тиск на вході - від 2 до 6 атм
 • Рівень очищення від механічних домішок - 100 мк

Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень.

В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води.

Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити комерційний знезалізнюють фільтр OXI-GEN 1865 по самій вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України.

Опис Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865

Комерційний фільтр для систем поливу та зрошення

Фільтрація води для всіх систем крапельного поливу або зрошення має важливе значення. Перевищення норм жорсткості, заліза, рН і т.д. може стати прямою або непрямий причиною засмічення капілярів. Також може мати місце осідання на внутрішніх стінках труб різних з'єднань. Тому необхідно точно визначити можливості водоспоживання не тільки за кількістю води, але і за її якістю.

Вода для систем поливу повинна відповідати цілій низці критеріїв: прозорість, низький вміст солей і мінеральних речовин, відсутність токсичних домішок і сторонніх включень, нейтральна або слабокисла кислотна реакція.

Для агропромислових крапельних або дощувальних поливальних систем в більшості випадків використовують воду з природних водойм або свердловин. Вода з озер і басейнів у літній період може містити сполуки заліза і марганцю, сірководень і інші продукти метаболізму. Вода зі свердловин часто характеризується підвищеним вмістом заліза, марганцю, високою жорсткістю, також має ймовірність надходження з водою піску. Окремі джерела включають велику кількість сірководню, сульфатів і карбонатів.

У системах поливу використовують промислові фільтри очищення води, що запобігає засмічення крапельниць, а також забезпечує безперебійну і тривалу роботу інженерного обладнання. Для запобігання негативним наслідкам важливо контролювати якість води.

OXI-GEN 1865 - це сучасний промисловий фільтр зворотного промивання, який добре себе зарекомендував при використанні в системах поливу і водопостачання.

Перед установкою відповідної системи фільтрації води з свердловин і озер, рекомендуємо зробити аналіз води .

Фільтр, який забезпечить вас чистою водою

Коли потрібно швидко і ефективно очистити всю воду, яка потрапляє в будинок або котедж, фільтр зворотного промивання може стати найкращим варіантом.

Система OXI-GEN +1865 прекрасно справляється з високим вмістом заліза, сірководню і марганцю у воді. Інноваційний фільтруючий матеріал робить воду прозорою, приємною на смак, і головне - усуває неприємний запах «тухлих яєць».

Фільтр OXI-GEN тисяча вісімсот шістьдесят п'ять очищає воду без хімічних реагентів і змінних елементів, для відновлення необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління без вашого втручання.

Номінальна продуктивність фільтра -2,2 м³ / год, максимальна — 3 м³ / год, що відповідає 4-5 відкритим одночасно кранів.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN видаляє такі забруднення:

 • Залізо - до 30 мг / літр
 • Сульфід водню - до 40 М.Д.
 • Марганець - до 5 мг / літр
 • А також стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін., В цілому видаляє більш ніж 40 видів забруднювачів (включаючи радіоактивні забруднення)
 • Не утворює біоплівку на поверхні гранул сорбенту

Переваги системи знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN:

 • Фільтр покращує смак і колір води, а також дозволяє позбутися від неприємного запаху «тухлих яєць»
 • Підвищує рН води на 1-2 одиниці в залежності від вихідного значення, надаючи воді лужні властивості
 • Надійність, перевірена часом. З встановлених з 2011 фільтрів для знезалізнення води фахівцями AKVO жоден з них не вийшов з ладу. Ми можемо сміливо стверджувати, що мінімальний термін служби OXI-GEN становить 6 років і більше!
 • Компактні габарити встанови: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра
 • Унікальний багатофункціональний керуючий клапан забезпечує автоматичну роботу системи і визначає частоту регенерації в залежності від об'єму споживаної води. Фільтр має вбудований лічильник води. Спеціальне програмне забезпечення і адаптовані настройки під конкретний аналіз води дозволяють добиватися максимального ефекту з очищення води
 • Використовуються тільки екологічно безпечні матеріали природного походження. Це вигідно відрізняє OXI-GEN від інших фільтрів, де використовуються синтетичні матеріали: смоли, пластик, органічні розчинники
 • Мінімально-можливі витрати на експлуатацію - завантаження не вимагає для регенерації застосування будь-яких хімічних реагентів (солі, кислот, марганцівки)
 • Сорбент (фільтруючий матеріал) в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом
 • Засипка не оброблена додатково хімічно активними покриттями на основі марганцю або іншого каталитически активного металу, що виключає виснаження і змив даних поверхонь. Каталітично активні компоненти входять в структуру гранули сорбенту рівномірно, що забезпечує ефективну роботу навіть при розломі гранули
 • Працює при рН менше 6,0 (наприклад, для завантаження BIRM мінімальне значення - 6,8)
 • Висока ефективність очищення води від різних форм заліза, марганцю та сірководню

Ефективний фільтруючий матеріал OXI-GEN

В якості фільтруючого матеріалу в системах очищення води від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN використовується завантаження нового покоління. Це унікальний гранульований матеріал, що складається з ряду природних мінералів. Дані мінерали дозволяють проводити поступову фільтрацію, знижувати каламутність і забарвлення, коригувати рН води.

Новітня розробка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії легко видаляються зворотним потоком води. Каталітичні властивості гранул сорбенту також ефективно окислюють сірководень до безпечних з'єднань з подальшим видаленням зворотним потоком води при промиванні.

Фільтр від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN PROFESSIONAL є екологічно безпечним - в ньому не використовуються токсичні хімічні речовини.

Для регенерації необхідна періодична водно-повітряна промивка.

Інноваційна безреагентна засипка є економічно ефективним рішенням для видалення широкого спектра забруднень, включаючи: залізо, марганець, сірководень, стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін.

Пристрій і принцип роботи знезалізнюють фільтра

Інноваційна система OXI-GEN заснована на унікальній технології очищення води шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії, які потім фільтруються і видаляються.

У балон з високоміцного полімерного композиту поміщається спеціальна фільтруюча завантаження, через яку протікає вода. Спеціальна електроніка за допомогою вбудованого ежектора змішує воду, що очищається з повітрям. Це відбувається всередині корпусу системи. Забруднення окислюються і випадають в осад, який в свою чергу осідає всередині фільтра. Проходячи через ці процеси вода стає чистою і прозорою.

Фільтруюча засипка повністю відновлюється і не вимагає заміни протягом багатьох і багатьох років. При накопиченні певної кількості забруднень автоматично запускається процес регенерації суміші. При регенерації створюється повітряний прошарок в корпусі фільтра, де відбувається процес насичення води киснем. Відновлення здійснюється зворотним потоком води без використання хімічних реагентів. Корпус фільтра для залозистої води є одночасно аератором і контактної колоною.

Клапан керування нового покоління, встановлений на балон, забезпечує повністю автономну роботу системи.

Рішення провести в приватний будинок водопровід зараз не викликає питань. Багато в якості джерела води використовують свердловини. І досить часто вода не відповідає санітарним нормам, в ній присутні шкідливі хімічні речовини. Таку воду необхідно очищати.

Фахівці AKVO проводять безкоштовно аналіз води для своїх клієнтів і допомагають підібрати оптимальний фільтр саме для вашого будинку.

Технічні характеристики фільтра OXI-GEN 1865 на основі аерації:

 • Номінальна продуктивність - 2,2 м³ / год, максимальна - 3 м³ / год
 • Обсяг фільтруючого суміші з природних матеріалів - 160 літрів
 • Балон - 1865
 • Керуюча електроніка з лічильником води з вузлом введення повітря і ежектором - Clack (зроблено в США)
 • Обсяг води на промивку - 650-800 літрів
 • Фильтроцикла від промивання до промивання при рівні заліза 1 мг / літр - 50 кубометра очищеної води
 • Швидкість зворотного промивання - 25-29 м / год
 • Тиск на вході - від 2 до 6 атм
 • Рівень очищення від механічних домішок - 100 мк

Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень.

В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води.

Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити комерційний знезалізнюють фільтр OXI-GEN 1865 по самій вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України.

 • Швидкість фільтрації - 2,2 м³ / год, максимальна - 3 м³ / год
 • Видаляє залізо, сірководень і марганець - прозора вода без запаху «тухлих яєць»
 • Підвищує рН води, надаючи їй лужні властивості
 • Працює без реагентів і змінних елементів
 • Використовуються екологічно безпечні матеріали природного походження
 • Компактність - всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра
 • Мінімальний термін експлуатації - 6 років
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Характеристики товару Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865

Виробник Другой
Від чого очищає залізо
марганець
сірководень
Країна-виробник україна
сша
Обсяг завантаження фільтра 101-150 л
Продуктивність фільтру 2 - 3 м³ / год
Розмір системи компактний
Тип системи колонного типу
Гарантія 3 роки

Комплектація Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865

Система зворотного промивання OXI-GEN 1865 складається з:

 • балон +1865
 • Клапан управління Clack (USA)
 • Посилена система дистрибуції
 • Фільтруюча засипка - 160 літрів

Відгуки про Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Залишити питання
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.
test
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Фото, відео Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865

Галерея наших реалізованих проектів з цим товаром
Установка системи знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865 житловий комплекс, місто Вишневе
Хотите обеспечить себя и своих родных качественной водой? Не знаете, где найти хорошие фильтры для воды? Фильтры от накипи для бытовой техники и масса других товаров, например, Organic FВ-13-Eco+ 1,8м³ Фильтр-обезжелезиватель Organic K-13 Classic Фильтр комплексной очистки и Система обезжелезивания воды с удалением марганца и сероводорода OXI-GEN 1665 расположены у нас в онлайн-каталоге akvo.com.ua. Мы работаем с европейскими брендами такими, как: Наша Вода (Украина), и Applied Membranes, Inc. (США). При этом у нас самые выгодные цены среди конкурентов. В разделе "Хиты продаж" представлены самые популярные товары, например, Aquafilter FCPS1 Картридж механической очистки 1 микрон, Raifil 5 мкм Картридж полипропиленовый для механической очистки. Все товары, в том числе Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1865 и фильтры для воды из скважины вы можете заказать с максимально бережной отправкой в Черновцы или в близлежащий населенный пункт. Виртуальный магазин Акво - мы больше, чем просто магазин фильтров для воды, мы дарим здоровье!
Читать далее

Залишились питання? Бажаєте знижку?

Телефонуйте — наші технологи допоможуть!

Переглянуті товари
Товари з цієї категорії