Закажи анализ воды бесплатно! Заказать сейчас
Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:

Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Артикул: 10990

Номінальна продуктивність фільтра - 1,1 м³ / год, максимальна - 1,4 м³ / год. Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень. В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води. Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити якісний знезалізнюють фільтр по самій вигідною ціною з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Опис Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Фільтр, який забезпечить вас чистою водою

Коли вам потрібно швидко і ефективно очистити всю воду, яка потрапляє в будинок або квартиру, фільтр зворотного промивання може стати найкращим варіантом.

Система OXI-GEN тисячі двісті п'ятьдесят-дві прекрасно справляється з високим вмістом заліза, сірководню і марганцю у воді. Інноваційний фільтруючий матеріал робить воду прозорою, приємною на смак, і головне -усуває запах «тухлих яєць».

OXI-GEN очищає воду без хімічних реагентів і змінних елементів, для відновлення необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління без вашого втручання.

Номінальна продуктивність фільтра -1,1 м³ / год, максимальна -1,4 м³ / год.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN видаляє такі забруднення:

 • Залізо - до 30 мг / літр
 • Сульфід водню - до 40 М.Д.
 • Марганець -до 5 мг / літр
 • А також стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін., В цілому видаляє більш ніж 40 видів забруднювачів (включаючи радіоактивні забруднення)
 • Не утворює біоплівку на поверхні гранул сорбенту

Переваги системи знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню за технологією OXI-GEN:

 • Фільтр покращує смак і колір води, а також дозволяє позбутися від неприємного запаху «тухлих яєць»
 • Підвищує рН води на 1-2 одиниці в залежності від вихідного значення, надаючи воді лужні властивості
 • Надійність, перевірена часом. З встановлених з 2011 по 2018 рр. фільтрів для знезалізнення води фахівцями AKVO жоден з них не вийшов з ладу. Ми можемо сміливо стверджувати, що мінімальний термін служби OXI-GEN становить 6 років і більше!
 • Компактні габарити встанови: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра і немає необхідності використовувати декілька ємностей або попередньо окисляти залізо у відкритій ємності
 • Унікальний багатофункціональний керуючий клапан забезпечує автоматичну роботу системи і визначає частоту регенерації в залежності від об'єму споживаної води. Фільтр має вбудований лічильник води. Спеціальне програмне забезпечення і адаптовані настройки під конкретний аналіз води дозволяють добиватися максимального ефекту з очищення води
 • Використовуються тільки екологічно безпечні матеріали природного походження. Це вигідно відрізняє OXI-GEN від інших фільтрів, де використовуються синтетичні матеріали: смоли, пластик, органічні розчинники
 • Мінімально-можливі витрати на експлуатацію, щоб завантажити не вимагає для регенерації застосування будь-яких хімічних реагентів - солі, кислот, марганцівки
 • Сорбент (фільтруючий матеріал) в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом
 • Засипка не оброблена додатково хімічно активними покриттями на основі марганцю або іншого каталитически активного металу, що виключає виснаження і змив даних поверхонь. Каталітично активні компоненти входять в структуру гранули сорбенту рівномірно, що забезпечує ефективну роботу навіть при розломі гранули
 • Працює при рН менше 6,0 (наприклад, для завантаження BIRM мінімальне значення -6,8)
 • Висока ефективність очищення води від різних форм заліза, марганцю та сірководню

Очищення води від заліза

Перевищення заліза у воді - незримий ворог вашого здоров'я. Воно має властивість накопичуватися в печінці, що призводить до порушення її роботи.

Присутність іржі в водопроводі робить воду непридатною для пиття, приготування їжі та навіть прання. Така вода має неприємний металевий присмак і характерний іржавий колір. Великий вміст заліза у воді негативно відбивається на стані сантехніки і побутової техніки. Іржа осідає на трубах, кранах, деталях пральних і посудомийних машин. Все це призводить до частих поломок і скорочення їх терміну служби.

Для вирішення цих проблем необхідна якісна система знезалізнення води . Установка спеціального фільтра обійдеться дешевше, ніж заміна побутової техніки, не кажучи вже про шкоду для здоров'я.

Чому необхідне очищення води від марганцю

Якщо у водопровідній або криничної води перевищена допустима концентрація марганцю, то вона набуває жовтуватий відтінок і неприємний терпкий присмак.

Підвищений вміст двоокису марганцю в питній воді досить шкідливо для здоров'я. Марганець має властивість накопичуватися в організмі людини. Цей важкий метал проникає в канальці нервових клітин і тим самим перешкоджає проходженню нервових імпульсів. Внаслідок цього у людини проявляється стомлюваність, сонливість, знижується працездатність, часто виникає запаморочення.

Крім того, марганець здатний накопичуватися в трубах, створюючи відкладення. Забруднена марганцем вода призводить до значно швидшого зносу побутової техніки та систем опалення.

Тому слід задуматися про якісну водоочистці якомога раніше.

Проблема високого вмісту сірководню

Головною особливістю підвищеного рівня сірководню у воді є характерний запах, що нагадує запах тухлих яєць.

Неприємний запах і присмак роблять практично неможливим використання води з сірководнем для пиття і приготування їжі. Сірководень також є токсичним. Вдихання його парів може викликати нудоту і запаморочення.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN якісно здійснює очищення води від сірководню і усуває неприємний запах.

Ефективний фільтруючий матеріал OXI-GEN

В якості фільтруючого матеріалу в системах очищення води від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN використовується завантаження нового покоління. Це унікальний гранульований матеріал, що складається з ряду природних мінералів. Дані мінерали дозволяють проводити поступову фільтрацію, знижувати каламутність і забарвлення, коригувати рН води.

Новітня розробка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії легко видаляються зворотним потоком води. Каталітичні властивості гранул сорбенту також ефективно окислюють сірководень до безпечних з'єднань з подальшим видаленням зворотним потоком води при промиванні.

Фільтр від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN PROFESSIONAL є екологічно безпечним - в ньому не використовуються токсичні хімічні речовини.

Для регенерації необхідна періодична водно-повітряна промивка.

Інноваційна безреагентна засипка є економічно ефективним рішенням для видалення широкого спектра забруднень, включаючи: залізо, марганець, сірководень, стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін.

Пристрій і принцип роботи знезалізнюють фільтра

Інноваційна система OXI-GEN PROFESSIONAL заснована на унікальній технології очищення води шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії, які потім фільтруються і видаляються.

У балон з високоміцного полімерного композиту поміщається спеціальна фільтруюча завантаження, через яку протікає вода. Спеціальна електроніка за допомогою вбудованого ежектора змішує воду, що очищається з повітрям. Це відбувається всередині корпусу системи. Забруднення окислюються і випадають в осад, який в свою чергу осідає всередині фільтра. Проходячи через ці процеси вода стає чистою і прозорою.

Фільтруюча засипка повністю відновлюється і не вимагає заміни протягом багатьох і багатьох років. При накопиченні певної кількості забруднень автоматично запускається процес регенерації суміші. При регенерації створюється повітряний прошарок в корпусі фільтра, де відбувається процес насичення води киснем. Відновлення здійснюється зворотним потоком води без використання хімічних реагентів. Корпус фільтра для залозистої води є одночасно аератором і контактної колоною.

Клапан керування нового покоління, встановлений на балон, забезпечує повністю автономну роботу системи.

Рішення провести в приватний будинок водопровід зараз не викликає питань. Багато в якості джерела води використовують свердловини. І досить часто вода не відповідає санітарним нормам, в ній присутні шкідливі хімічні речовини. Таку воду необхідно очищати.

Фахівці AKVO проводять безкоштовно аналіз води для своїх клієнтів і допомагають підібрати оптимальний фільтр саме для вашого будинку.

Не ризикуйте здоров'ям.
Не відкладайте питання очищення води на потім!
 

Технічні характеристики фільтра OXI-GEN тисячі двісті п'ятьдесят дві на основі аерації:

 • Номінальна продуктивність - 1,1 м³ / год, максимальна - 1,4 м³ / год
 • Обсяг фільтруючого суміші з природних матеріалів - 50 літрів
 • Балон - 1252
 • Керуюча електроніка з лічильником води з вузлом введення повітря і ежектором - RX / Clack
 • Обсяг води на промивку - 300-350 літрів
 • Фильтроцикла від промивання до промивання при рівні заліза 1 мг / літр - 8,6 кубометра очищеної води
 • Швидкість зворотного промивання - 25-29 м / год
 • Тиск на вході - від 2 до 6 атм
 • Рівень очищення від механічних домішок - 100 мк

Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень.

В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води.

Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити якісний знезалізнюють фільтр OXI-GEN 1252 по самій вигідною ціною з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Опис Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Фільтр, який забезпечить вас чистою водою

Коли вам потрібно швидко і ефективно очистити всю воду, яка потрапляє в будинок або квартиру, фільтр зворотного промивання може стати найкращим варіантом.

Система OXI-GEN тисячі двісті п'ятьдесят-дві прекрасно справляється з високим вмістом заліза, сірководню і марганцю у воді. Інноваційний фільтруючий матеріал робить воду прозорою, приємною на смак, і головне -усуває запах «тухлих яєць».

OXI-GEN очищає воду без хімічних реагентів і змінних елементів, для відновлення необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління без вашого втручання.

Номінальна продуктивність фільтра -1,1 м³ / год, максимальна -1,4 м³ / год.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN видаляє такі забруднення:

 • Залізо - до 30 мг / літр
 • Сульфід водню - до 40 М.Д.
 • Марганець -до 5 мг / літр
 • А також стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін., В цілому видаляє більш ніж 40 видів забруднювачів (включаючи радіоактивні забруднення)
 • Не утворює біоплівку на поверхні гранул сорбенту

Переваги системи знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню за технологією OXI-GEN:

 • Фільтр покращує смак і колір води, а також дозволяє позбутися від неприємного запаху «тухлих яєць»
 • Підвищує рН води на 1-2 одиниці в залежності від вихідного значення, надаючи воді лужні властивості
 • Надійність, перевірена часом. З встановлених з 2011 по 2018 рр. фільтрів для знезалізнення води фахівцями AKVO жоден з них не вийшов з ладу. Ми можемо сміливо стверджувати, що мінімальний термін служби OXI-GEN становить 6 років і більше!
 • Компактні габарити встанови: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра і немає необхідності використовувати декілька ємностей або попередньо окисляти залізо у відкритій ємності
 • Унікальний багатофункціональний керуючий клапан забезпечує автоматичну роботу системи і визначає частоту регенерації в залежності від об'єму споживаної води. Фільтр має вбудований лічильник води. Спеціальне програмне забезпечення і адаптовані настройки під конкретний аналіз води дозволяють добиватися максимального ефекту з очищення води
 • Використовуються тільки екологічно безпечні матеріали природного походження. Це вигідно відрізняє OXI-GEN від інших фільтрів, де використовуються синтетичні матеріали: смоли, пластик, органічні розчинники
 • Мінімально-можливі витрати на експлуатацію, щоб завантажити не вимагає для регенерації застосування будь-яких хімічних реагентів - солі, кислот, марганцівки
 • Сорбент (фільтруючий матеріал) в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом
 • Засипка не оброблена додатково хімічно активними покриттями на основі марганцю або іншого каталитически активного металу, що виключає виснаження і змив даних поверхонь. Каталітично активні компоненти входять в структуру гранули сорбенту рівномірно, що забезпечує ефективну роботу навіть при розломі гранули
 • Працює при рН менше 6,0 (наприклад, для завантаження BIRM мінімальне значення -6,8)
 • Висока ефективність очищення води від різних форм заліза, марганцю та сірководню

Очищення води від заліза

Перевищення заліза у воді - незримий ворог вашого здоров'я. Воно має властивість накопичуватися в печінці, що призводить до порушення її роботи.

Присутність іржі в водопроводі робить воду непридатною для пиття, приготування їжі та навіть прання. Така вода має неприємний металевий присмак і характерний іржавий колір. Великий вміст заліза у воді негативно відбивається на стані сантехніки і побутової техніки. Іржа осідає на трубах, кранах, деталях пральних і посудомийних машин. Все це призводить до частих поломок і скорочення їх терміну служби.

Для вирішення цих проблем необхідна якісна система знезалізнення води . Установка спеціального фільтра обійдеться дешевше, ніж заміна побутової техніки, не кажучи вже про шкоду для здоров'я.

Чому необхідне очищення води від марганцю

Якщо у водопровідній або криничної води перевищена допустима концентрація марганцю, то вона набуває жовтуватий відтінок і неприємний терпкий присмак.

Підвищений вміст двоокису марганцю в питній воді досить шкідливо для здоров'я. Марганець має властивість накопичуватися в організмі людини. Цей важкий метал проникає в канальці нервових клітин і тим самим перешкоджає проходженню нервових імпульсів. Внаслідок цього у людини проявляється стомлюваність, сонливість, знижується працездатність, часто виникає запаморочення.

Крім того, марганець здатний накопичуватися в трубах, створюючи відкладення. Забруднена марганцем вода призводить до значно швидшого зносу побутової техніки та систем опалення.

Тому слід задуматися про якісну водоочистці якомога раніше.

Проблема високого вмісту сірководню

Головною особливістю підвищеного рівня сірководню у воді є характерний запах, що нагадує запах тухлих яєць.

Неприємний запах і присмак роблять практично неможливим використання води з сірководнем для пиття і приготування їжі. Сірководень також є токсичним. Вдихання його парів може викликати нудоту і запаморочення.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN якісно здійснює очищення води від сірководню і усуває неприємний запах.

Ефективний фільтруючий матеріал OXI-GEN

В якості фільтруючого матеріалу в системах очищення води від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN використовується завантаження нового покоління. Це унікальний гранульований матеріал, що складається з ряду природних мінералів. Дані мінерали дозволяють проводити поступову фільтрацію, знижувати каламутність і забарвлення, коригувати рН води.

Новітня розробка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії легко видаляються зворотним потоком води. Каталітичні властивості гранул сорбенту також ефективно окислюють сірководень до безпечних з'єднань з подальшим видаленням зворотним потоком води при промиванні.

Фільтр від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN PROFESSIONAL є екологічно безпечним - в ньому не використовуються токсичні хімічні речовини.

Для регенерації необхідна періодична водно-повітряна промивка.

Інноваційна безреагентна засипка є економічно ефективним рішенням для видалення широкого спектра забруднень, включаючи: залізо, марганець, сірководень, стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін.

Пристрій і принцип роботи знезалізнюють фільтра

Інноваційна система OXI-GEN PROFESSIONAL заснована на унікальній технології очищення води шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії, які потім фільтруються і видаляються.

У балон з високоміцного полімерного композиту поміщається спеціальна фільтруюча завантаження, через яку протікає вода. Спеціальна електроніка за допомогою вбудованого ежектора змішує воду, що очищається з повітрям. Це відбувається всередині корпусу системи. Забруднення окислюються і випадають в осад, який в свою чергу осідає всередині фільтра. Проходячи через ці процеси вода стає чистою і прозорою.

Фільтруюча засипка повністю відновлюється і не вимагає заміни протягом багатьох і багатьох років. При накопиченні певної кількості забруднень автоматично запускається процес регенерації суміші. При регенерації створюється повітряний прошарок в корпусі фільтра, де відбувається процес насичення води киснем. Відновлення здійснюється зворотним потоком води без використання хімічних реагентів. Корпус фільтра для залозистої води є одночасно аератором і контактної колоною.

Клапан керування нового покоління, встановлений на балон, забезпечує повністю автономну роботу системи.

Рішення провести в приватний будинок водопровід зараз не викликає питань. Багато в якості джерела води використовують свердловини. І досить часто вода не відповідає санітарним нормам, в ній присутні шкідливі хімічні речовини. Таку воду необхідно очищати.

Фахівці AKVO проводять безкоштовно аналіз води для своїх клієнтів і допомагають підібрати оптимальний фільтр саме для вашого будинку.

Не ризикуйте здоров'ям.
Не відкладайте питання очищення води на потім!
 

Технічні характеристики фільтра OXI-GEN тисячі двісті п'ятьдесят дві на основі аерації:

 • Номінальна продуктивність - 1,1 м³ / год, максимальна - 1,4 м³ / год
 • Обсяг фільтруючого суміші з природних матеріалів - 50 літрів
 • Балон - 1252
 • Керуюча електроніка з лічильником води з вузлом введення повітря і ежектором - RX / Clack
 • Обсяг води на промивку - 300-350 літрів
 • Фильтроцикла від промивання до промивання при рівні заліза 1 мг / літр - 8,6 кубометра очищеної води
 • Швидкість зворотного промивання - 25-29 м / год
 • Тиск на вході - від 2 до 6 атм
 • Рівень очищення від механічних домішок - 100 мк

Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень.

В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води.

Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити якісний знезалізнюють фільтр OXI-GEN 1252 по самій вигідною ціною з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

 • Швидкість фільтрації - 1,1 м³ / год, максимальна - 1,4 м³ / год
 • Безреагентне очищення води від заліза, сірководню та марганцю
 • Покращує смак і колір води, позбавляє від неприємного запаху «тухлих яєць»
 • Підвищує рН води, надаючи їй лужні властивості
 • Використовуються екологічно безпечні матеріали природного походження
 • Компактність встанови: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра
 • Мінімальний термін експлуатації - 6 років
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Характеристики товару Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Виробник Другой
Від чого очищає залізо
марганець
сірководень
Країна-виробник україна
сша
Обсяг завантаження фільтра 51 - 100 л
Продуктивність фільтру 1 - 2 м³ / год
Розмір системи компактний
Тип системи колонного типу
Гарантія 3 роки

Комплектація Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Система зворотного промивання OXI-GEN 1252 складається з:

 • балон тисячі двісті п'ятьдесят-дві
 • Система дистрибуції фільтра
 • Клапан управління RX / Clack з лічильником і аероежектором
 • Засипка 50 літрів

Відгуки про Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252


Анатолий 30.10.2018
Поставил себе такой фильтр. Фильтр мне порекомендовали специалисты с фирмы. Пользуюсь чуть меньше года. Железа у меня море, но фильтр работает четко и без проблем очищает все и всегда.
Написати відгук
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Залишити питання
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.
test
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Фото, відео Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

У вас есть желание обеспечить себя и своих любимых качественной водой? Не знаете, где найти высококачественные фильтры для воды? Фильтры на кран и море других товаров, например, Система обезжелезивания воды с удалением марганца и сероводорода OXI-GEN 1054 Система обезжелезивания воды с удалением марганца и сероводорода OXI-GEN 1665 и Система обезжелезивания воды с удалением марганца и сероводорода OXI-GEN 1252 расположены у нас в онлайн-супермаркете akvo.com. Мы сотрудничаем с европейскими брендами такими, как: RUNXIN (Германия), и Ecosoft (Украина). При этом у нас самые общедоступные цены среди конкурентов. В каталоге "Хиты продаж" представлены товары максимально востребованые клиентами, например, Усиленный комплект картриджей Aquafilter для системы обратного осмоса, Ecosoft ECOSIL Соль таблетированная 25 кг. Все товары, в том числе Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252 и фильтры без картриджей вы сможете заказать с максимально бережной доставкой в Херсон или любой другой город страны. Интернет магазин Аkvo - мы больше, чем просто магазин фильтров для воды, мы дарим здоровье!
Читать далее

Залишились питання? Бажаєте знижку?

Телефонуйте — наші технологи допоможуть!

Переглянуті товари
Товари з цієї категорії