Аналіз води безкоштовно! ЗАМОВ ЗАРАЗ
Місто:
Телефонуйте та наш експерт вас проконсультує:

Наприклад: проточний фільтр

Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Артикул: 10990

Номінальна продуктивність фільтра знезалізнення води - 1,1 м³/год, максимальна - 1,4 м³/год. Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень. В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води. Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити якісний знезалізнюючий фільтр за найвигіднішою ціною з доставкою у Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Виробник Інший
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Опис Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Фільтр, який забезпечить вас чистою водою

Коли вам потрібно швидко й ефективно очистити всю воду, яка потрапляє в будинок або квартиру, фільтр зворотного промивання може стати найкращим варіантом.

Система OXI-GEN 1252 прекрасно справляється з високим вмістом заліза, сірководню і марганцю у воді. Інноваційний фільтруючий матеріал робить воду прозорою, приємною на смак, і головне - усуває запах «тухлих яєць».

OXI-GEN очищає воду без хімічних реагентів і змінних елементів, для відновлення необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління без вашого втручання.

Номінальна продуктивність фільтра - 1,1 м³/год, максимальна - 1,4 м³/год.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN видаляє такі забруднення:

 • Залізо - до 30 мг/л
 • Сульфід водню - до 40 м.д.
 • Марганець - до 5 мг/л
 • А також стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін. В цілому видаляє більш ніж 40 видів забруднювачів (включаючи радіоактивні забруднення)
 • Не утворює біоплівку на поверхні гранул сорбенту

Переваги системи знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню за технологією OXI-GEN:

 • Фільтр покращує смак і колір води, а також дозволяє позбутися від неприємного запаху «тухлих яєць».
 • Підвищує рН води на 1-2 одиниці в залежності від вихідного значення, надаючи воді лужні властивості.
 • Надійність, перевірена часом. З встановлених з 2011 по 2018 рр. фільтрів для знезалізнення води фахівцями AKVO жоден з них не вийшов з ладу. Ми можемо сміливо стверджувати, що мінімальний термін служби OXI-GEN становить 6 років і більше!
 • Компактні габарити системи: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра і немає необхідності використовувати декілька ємностей або попередньо окисляти залізо у відкритій ємності.
 • Унікальний багатофункціональний керуючий клапан забезпечує автоматичну роботу системи і визначає частоту регенерації в залежності від об'єму споживаної води. Фільтр має вбудований лічильник води. Спеціальне програмне забезпечення і адаптовані налаштування під конкретний аналіз води дозволяють добиватися максимального ефекту з очищення води
 • Використовуються тільки екологічно безпечні матеріали природного походження. Це вигідно відрізняє OXI-GEN від інших фільтрів, де використовуються синтетичні матеріали: смоли, пластик, органічні розчинники
 • Мінімально-можливі витрати на експлуатацію - фільтруюча суміш не вимагає для регенерації використання яких-небудь хімічних реагентів - солі, кислот, марганцівки
 • Сорбент (фільтруючий матеріал) в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом
 • Засипка не оброблена додатково хімічно активними покриттями на основі марганцю або іншого каталітично активного металу, що виключає виснаження і змив даних поверхонь. Каталітично активні компоненти входять в структуру гранули сорбенту рівномірно, що забезпечує ефективну роботу навіть при розломі гранули
 • Працює при рН менше 6,0 (наприклад, для суміші BIRM мінімальне значення - 6,8)
 • Висока ефективність очищення води від різних форм заліза, марганцю та сірководню

Очищення води від заліза

Перевищення заліза у воді - невидимий ворог вашого здоров'я. Воно має властивість накопичуватися в печінці, що призводить до порушення її роботи.

Присутність іржі в водопроводі робить воду непридатною для пиття, приготування їжі та навіть прання. Така вода має неприємний металевий присмак і характерний іржавий колір. Великий вміст заліза у воді негативно позначається на стані сантехніки і побутової техніки. Іржа осідає на трубах, кранах, деталях пральних і посудомийних машин. Все це призводить до частих поломок і скорочення їх терміну служби.

Для вирішення цих проблем необхідна якісна система знезалізнення води. Установка спеціального фільтра обійдеться дешевше, ніж заміна побутової техніки, не кажучи вже про шкоду для здоров'я.

Чому необхідне очищення води від марганцю

Якщо у воді з водопроводу або з криниці перевищена допустима концентрація марганцю, то вона набуває жовтуватий відтінок і неприємний терпкий присмак.

Підвищений вміст двоокису марганцю в питній воді досить шкідливий для здоров'я. Марганець має властивість накопичуватися в організмі людини. Цей важкий метал проникає в канальці нервових клітин і тим самим перешкоджає проходженню нервових імпульсів. Внаслідок цього у людини проявляється стомлюваність, сонливість, знижується працездатність, часто виникає запаморочення.

Крім того, марганець здатний накопичуватися в трубах, створюючи відкладення. Забруднена марганцем вода призводить до значно швидшого зносу побутової техніки та систем опалення.

Тому слід задуматися про якісну водоочистку якомога раніше.

Проблема високого вмісту сірководню

Головною особливістю підвищеного рівня сірководню у воді є характерний запах, що нагадує запах тухлих яєць.

Неприємний запах і присмак роблять практично неможливим використання води з сірководнем для пиття і приготування їжі. Сірководень також є токсичним. Вдихання його парів може викликати нудоту і запаморочення.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN якісно здійснює очищення води від сірководню і усуває неприємний запах.

Ефективний фільтруючий матеріал OXI-GEN

В якості фільтруючого матеріалу в системах очищення води від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN використовується суміш нового покоління. Це унікальний гранульований матеріал, що складається з ряду природних мінералів. Дані мінерали дозволяють проводити поступову фільтрацію, знижувати каламутність і забарвлення, коригувати рН води.

Новітня розробка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії легко видаляються зворотним потоком води. Каталітичні властивості гранул сорбенту також ефективно окислюють сірководень до безпечних сполук з подальшим видаленням зворотним потоком води при промиванні.

Фільтр від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN є екологічно безпечним - в ньому не використовуються токсичні хімічні речовини.

Для регенерації необхідна періодична водно-повітряна промивка.

Інноваційна безреагентна засипка є економічно ефективним рішенням для видалення широкого спектра забруднень, включаючи: залізо, марганець, сірководень, стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін.

Будова і принцип роботи фільтра знезалізнення води

Інноваційна система OXI-GEN заснована на унікальній технології очищення води шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії, які потім фільтруються і видаляються.

У балон з високоміцного полімерного композиту засипається спеціальна фільтруюча суміш, через яку протікає вода. Спеціальна електроніка за допомогою вбудованого ежектора змішує воду, що очищається з повітрям. Це відбувається всередині корпусу системи. Забруднення окислюються і випадають в осад, який в свою чергу осідає всередині фільтра. Проходячи через ці процеси вода стає чистою і прозорою.

Фільтруюча засипка повністю відновлюється і не вимагає заміни протягом багатьох років. При накопиченні певної кількості забруднень автоматично запускається процес регенерації суміші. При регенерації створюється повітряний прошарок в корпусі фільтра, де відбувається процес насичення води киснем. Відновлення здійснюється зворотним потоком води без використання хімічних реагентів. Корпус фільтра для води з залізом є одночасно аератором і контактною колоною.

Клапан керування нового покоління, встановлений на балон, забезпечує повністю автономну роботу системи.

Рішення провести в приватний будинок водопровід зараз не викликає питань. Багато хто в якості джерела води використовує свердловину. І досить часто вода не відповідає санітарним нормам, в ній присутні шкідливі хімічні речовини. Таку воду необхідно очищати.

Фахівці AKVO проводять безкоштовно аналіз води для своїх клієнтів і допомагають підібрати оптимальний фільтр саме для вашого будинку.

Не ризикуйте здоров'ям.
Не відкладайте питання очищення води на потім!
 

Технічні характеристики фільтра OXI-GEN 1252 на основі аерації:

 • Номінальна продуктивність - 1,1 м³/год, максимальна - 1,4 м³/год
 • Обсяг фільтруючого суміші з природних матеріалів - 50 літрів
 • Балон - 1252
 • Керуюча електроніка з лічильником води з вузлом введення повітря і ежектором - RX / Clack
 • Обсяг води на промивку - 300-350 літрів
 • Фільтроцикл від промивання до промивання при рівні заліза 1 мг/л - 8,6 кубометри очищеної води
 • Швидкість зворотного промивання - 25-29 м/год
 • Тиск на вході - від 2 до 6 атм
 • Рівень очищення від механічних домішок - 100 мкм

Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень.

В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води.

Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити якісний фільтр знезалізнення води OXI-GEN 1252 за найвигіднішою ціною з доставкою у Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Опис Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Фільтр, який забезпечить вас чистою водою

Коли вам потрібно швидко й ефективно очистити всю воду, яка потрапляє в будинок або квартиру, фільтр зворотного промивання може стати найкращим варіантом.

Система OXI-GEN 1252 прекрасно справляється з високим вмістом заліза, сірководню і марганцю у воді. Інноваційний фільтруючий матеріал робить воду прозорою, приємною на смак, і головне - усуває запах «тухлих яєць».

OXI-GEN очищає воду без хімічних реагентів і змінних елементів, для відновлення необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління без вашого втручання.

Номінальна продуктивність фільтра - 1,1 м³/год, максимальна - 1,4 м³/год.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN видаляє такі забруднення:

 • Залізо - до 30 мг/л
 • Сульфід водню - до 40 м.д.
 • Марганець - до 5 мг/л
 • А також стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін. В цілому видаляє більш ніж 40 видів забруднювачів (включаючи радіоактивні забруднення)
 • Не утворює біоплівку на поверхні гранул сорбенту

Переваги системи знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню за технологією OXI-GEN:

 • Фільтр покращує смак і колір води, а також дозволяє позбутися від неприємного запаху «тухлих яєць».
 • Підвищує рН води на 1-2 одиниці в залежності від вихідного значення, надаючи воді лужні властивості.
 • Надійність, перевірена часом. З встановлених з 2011 по 2018 рр. фільтрів для знезалізнення води фахівцями AKVO жоден з них не вийшов з ладу. Ми можемо сміливо стверджувати, що мінімальний термін служби OXI-GEN становить 6 років і більше!
 • Компактні габарити системи: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра і немає необхідності використовувати декілька ємностей або попередньо окисляти залізо у відкритій ємності.
 • Унікальний багатофункціональний керуючий клапан забезпечує автоматичну роботу системи і визначає частоту регенерації в залежності від об'єму споживаної води. Фільтр має вбудований лічильник води. Спеціальне програмне забезпечення і адаптовані налаштування під конкретний аналіз води дозволяють добиватися максимального ефекту з очищення води
 • Використовуються тільки екологічно безпечні матеріали природного походження. Це вигідно відрізняє OXI-GEN від інших фільтрів, де використовуються синтетичні матеріали: смоли, пластик, органічні розчинники
 • Мінімально-можливі витрати на експлуатацію - фільтруюча суміш не вимагає для регенерації використання яких-небудь хімічних реагентів - солі, кислот, марганцівки
 • Сорбент (фільтруючий матеріал) в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом
 • Засипка не оброблена додатково хімічно активними покриттями на основі марганцю або іншого каталітично активного металу, що виключає виснаження і змив даних поверхонь. Каталітично активні компоненти входять в структуру гранули сорбенту рівномірно, що забезпечує ефективну роботу навіть при розломі гранули
 • Працює при рН менше 6,0 (наприклад, для суміші BIRM мінімальне значення - 6,8)
 • Висока ефективність очищення води від різних форм заліза, марганцю та сірководню

Очищення води від заліза

Перевищення заліза у воді - невидимий ворог вашого здоров'я. Воно має властивість накопичуватися в печінці, що призводить до порушення її роботи.

Присутність іржі в водопроводі робить воду непридатною для пиття, приготування їжі та навіть прання. Така вода має неприємний металевий присмак і характерний іржавий колір. Великий вміст заліза у воді негативно позначається на стані сантехніки і побутової техніки. Іржа осідає на трубах, кранах, деталях пральних і посудомийних машин. Все це призводить до частих поломок і скорочення їх терміну служби.

Для вирішення цих проблем необхідна якісна система знезалізнення води. Установка спеціального фільтра обійдеться дешевше, ніж заміна побутової техніки, не кажучи вже про шкоду для здоров'я.

Чому необхідне очищення води від марганцю

Якщо у воді з водопроводу або з криниці перевищена допустима концентрація марганцю, то вона набуває жовтуватий відтінок і неприємний терпкий присмак.

Підвищений вміст двоокису марганцю в питній воді досить шкідливий для здоров'я. Марганець має властивість накопичуватися в організмі людини. Цей важкий метал проникає в канальці нервових клітин і тим самим перешкоджає проходженню нервових імпульсів. Внаслідок цього у людини проявляється стомлюваність, сонливість, знижується працездатність, часто виникає запаморочення.

Крім того, марганець здатний накопичуватися в трубах, створюючи відкладення. Забруднена марганцем вода призводить до значно швидшого зносу побутової техніки та систем опалення.

Тому слід задуматися про якісну водоочистку якомога раніше.

Проблема високого вмісту сірководню

Головною особливістю підвищеного рівня сірководню у воді є характерний запах, що нагадує запах тухлих яєць.

Неприємний запах і присмак роблять практично неможливим використання води з сірководнем для пиття і приготування їжі. Сірководень також є токсичним. Вдихання його парів може викликати нудоту і запаморочення.

Фільтр зворотного промивання OXI-GEN якісно здійснює очищення води від сірководню і усуває неприємний запах.

Ефективний фільтруючий матеріал OXI-GEN

В якості фільтруючого матеріалу в системах очищення води від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN використовується суміш нового покоління. Це унікальний гранульований матеріал, що складається з ряду природних мінералів. Дані мінерали дозволяють проводити поступову фільтрацію, знижувати каламутність і забарвлення, коригувати рН води.

Новітня розробка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії легко видаляються зворотним потоком води. Каталітичні властивості гранул сорбенту також ефективно окислюють сірководень до безпечних сполук з подальшим видаленням зворотним потоком води при промиванні.

Фільтр від заліза, сірководню та марганцю OXI-GEN є екологічно безпечним - в ньому не використовуються токсичні хімічні речовини.

Для регенерації необхідна періодична водно-повітряна промивка.

Інноваційна безреагентна засипка є економічно ефективним рішенням для видалення широкого спектра забруднень, включаючи: залізо, марганець, сірководень, стронцій, алюміній, нафтопродукти, фенол, фтор та ін.

Будова і принцип роботи фільтра знезалізнення води

Інноваційна система OXI-GEN заснована на унікальній технології очищення води шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії, які потім фільтруються і видаляються.

У балон з високоміцного полімерного композиту засипається спеціальна фільтруюча суміш, через яку протікає вода. Спеціальна електроніка за допомогою вбудованого ежектора змішує воду, що очищається з повітрям. Це відбувається всередині корпусу системи. Забруднення окислюються і випадають в осад, який в свою чергу осідає всередині фільтра. Проходячи через ці процеси вода стає чистою і прозорою.

Фільтруюча засипка повністю відновлюється і не вимагає заміни протягом багатьох років. При накопиченні певної кількості забруднень автоматично запускається процес регенерації суміші. При регенерації створюється повітряний прошарок в корпусі фільтра, де відбувається процес насичення води киснем. Відновлення здійснюється зворотним потоком води без використання хімічних реагентів. Корпус фільтра для води з залізом є одночасно аератором і контактною колоною.

Клапан керування нового покоління, встановлений на балон, забезпечує повністю автономну роботу системи.

Рішення провести в приватний будинок водопровід зараз не викликає питань. Багато хто в якості джерела води використовує свердловину. І досить часто вода не відповідає санітарним нормам, в ній присутні шкідливі хімічні речовини. Таку воду необхідно очищати.

Фахівці AKVO проводять безкоштовно аналіз води для своїх клієнтів і допомагають підібрати оптимальний фільтр саме для вашого будинку.

Не ризикуйте здоров'ям.
Не відкладайте питання очищення води на потім!
 

Технічні характеристики фільтра OXI-GEN 1252 на основі аерації:

 • Номінальна продуктивність - 1,1 м³/год, максимальна - 1,4 м³/год
 • Обсяг фільтруючого суміші з природних матеріалів - 50 літрів
 • Балон - 1252
 • Керуюча електроніка з лічильником води з вузлом введення повітря і ежектором - RX / Clack
 • Обсяг води на промивку - 300-350 літрів
 • Фільтроцикл від промивання до промивання при рівні заліза 1 мг/л - 8,6 кубометри очищеної води
 • Швидкість зворотного промивання - 25-29 м/год
 • Тиск на вході - від 2 до 6 атм
 • Рівень очищення від механічних домішок - 100 мкм

Системи очищення води OXI-GEN дозволяють видаляти в одному фільтрі відразу кілька видів забруднень: залізо, марганець і сірководень.

В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води.

Сорбент в процесі експлуатації не витрачається, є дуже міцним природним матеріалом. Для регенерації необхідна тільки зворотна промивка, яка здійснюється автоматично за допомогою спеціального блоку управління.

На сайті АКВО ви завжди можете купити якісний фільтр знезалізнення води OXI-GEN 1252 за найвигіднішою ціною з доставкою у Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

 • Швидкість фільтрації - 1,1 м³/год, максимальна - 1,4 м³/год
 • Безреагентне очищення води від заліза, сірководню та марганцю
 • Покращує смак і колір води, позбавляє від неприємного запаху «тухлих яєць»
 • Підвищує рН води, надаючи їй лужні властивості
 • Використовуються екологічно безпечні матеріали природного походження
 • Компактність системи - всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра
 • Мінімальний термін експлуатації - 6 років
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Характеристики товару Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Виробник Інший
Застосування побутові
Країна-виробник україна
сша
Назва та тип завантаження OXI-GEN (USA)
Обсяг завантаження фільтра 41 - 50 л
Продуктивність фільтру 1 - 2 м³/год
Розмір системи компактний
Тип системи колонного типу
Гарантія 3 роки

Комплектація Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Система зворотного промивання OXI-GEN 1252 складається з:

 • балон 1252
 • Система дистрибуції фільтра
 • Клапан управління RX / Clack з лічильником і аероежектором
 • Засипка - 50 літрів

Відгуки про Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252


Степа 02.02.2018
Я тоже хочу себе такую систему очистки воды. Но, наверное, не смогу ее купить. Я когда цену увидел, слегка приуныл. Больше двадцати тысяч гривен. Это конечно, заоблачные расценки. Да и что в ней такого особенного? Разве что купить ее для промышленных масштабов. Она там окупиться, но для домашнего пользования слишком дорого. Жена предлагала кредит взять, но я против. Мало ли что случится, а долг то останется. Выберем что-то поскромнее. Тут вон сколько фильтров есть, аж голова кругом от такого выбора.
Андрей 16.07.2018
Недалеко от нашего дома год назад открылся завод. Работают там с металлом, делают какие-то конструкции на экспорт. А жена начиталась, что в воде могут быть тяжелые металлы из-за такого приятного соседства. На семейном совете решили, что установим специальную систему для очистки воды, которая эффективно удаляет именно железо. Ваш менеджер подсказал эту модель — аппарат небольшой, удобно поместился в кладовой. Да, цена конечно немаленькая. Но это вклад в здоровье нашей семьи. А мне никаких денег не жалко на детей.
Аллочка 28.07.2018
Классный, компактный, мощный.
Анатолий 30.10.2018
Поставил себе такой фильтр. Фильтр мне порекомендовали специалисты с фирмы. Пользуюсь чуть меньше года. Железа у меня море, но фильтр работает четко и без проблем очищает все и всегда.
Эльвира 28.02.2021
Мы с Сережей (мужем) любим дорогие вещи. Можем себе, знаете ли, позволить. Он у меня бизнесмен, дела хорошо идут. Поэтому, для нас купить такую систему не проблема. Тем более, купили новый загородный дом. Как раз заканчиваем ремонт. И заодно установим такую систему. Не хочу пить плохую воду. Да и вещи стирать надо в нормальной воде. От плохой воды ткани портятся, вот, например, быле вещи сразу серыми становятся. Не хватало еще вещи водой испортить.
Написати відгук
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.

Залишити питання
Залиште відгук і отримаєте БОНУС! Подробиці уточнюйте у менеджерів.
Важливо! Всі коментарі, які не стосуються продукту, будуть видалені. Коментар буде опублікований тільки після попередньої перевірки нашими співробітниками.
test
Доставка
Самовивіз з наших магазинів
безкоштовно
Забрати сьогодні за адресою м. Київ, вулиця Олександра Мишуги, 10
Самовивіз з Нової Пошти
за тарифами перевізника
Буде переданий у службу доставки сьогодні
Кур'єр на вашу адресу
за тарифами перевізника
Буде переданий кур'єру сьогодні
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника, обмін/повернення товару протягом 14 днів.
Оплата
Готівкою, Visa/MasterCard, Приват24, кредит, оплата частинами, миттєва розстрочка, безготівковими.

Фото, відео Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252

Як замовити Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252 за вигідною ціною?

В інтернет-магазині фільтрів для води – akvo.com.ua у Вас є змога - змішувачі для кухні купити, а також - накопичувальні баки для води за приємною ціною. Якщо Ви вирішили змішувач для кухні купити це, без сумніву, свідчить про те, що Ви приділяєте увагу здоров'ю та безпеці своєї родини.

Система знезалізнення води з видаленням марганцю і сірководню OXI-GEN 1252 за привабливими цінами.

Якщо Ви вважаєте, що вартість пластикові ємності для води, ціна може здатися високою на перший погляд але це невелика ціна, яку необхідно заплатити за чисту воду без хімічних домішок та забруднень. Якщо Ви хочете фільтр кувшин для води купити, то вартість може варіюватись залежно від виробника та конкретної моделі, якщо Ви бажаєте дізнатися про магнітний фільтр для води, ціна Вас приємо здивує, переходьте в потрібну категорію і Ви будете приємно вражені вартістю товарів. Також, якщо Ви знаходитесь в активному пошуку фильтр для води проточний але не знаєте яка саме модель товару Вам необхідна, телефонуйте за номерами, вказаними на сторінці контактів, і ми з радістю Вам допоможемо. Ми також можемо Вам допомогти з здати воду на аналіз який відбувається на професійному устаткуванні за профільних фахівців.

Залишились питання? Бажаєте знижку?

Телефонуйте — наші технологи допоможуть!

Переглянуті товари
Товари з цієї категорії