Картриджі Аквафор Аквафор (Росія / Естонія): Розмір - Для Вікінг (Міні)

Фильтры
Змінний модуль В505-14 для Вікінг Міні гаряча вода
Цена 1339 грн.
Артикул:10762
  • Попереднє очищення гарячої води
  • Для фільтра Аквафор Вікінг Міні
  • Містить срібло - бактерицидні властивості
  • Висока продуктивність за рахунок використання технології карбон блок - 10 л / хв.
  • містить Аквальон
  • Ресурс - 15 000 л
  • Фільтрує частки розміром 20-5 мкм
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Заказать звонок Оставьте свой номер и мы перезвоним!

АКВАФОР - найбільша компанія, що має власне виробництво, яка розробляє і втілює ідеї в кінцевому продукті. До продукції пред'являються високі вимоги, а завдяки делікатному підходу досягається ефективність у водоочищення водопровідної, колодязної і скваженние води.

Картриджі Аквафор мають широкий спектр застосування:

Незалежно від того, який тип фільтра ви використовуєте, широкий вибір картриджів Аквафор задовольнить будь-які ваші запити і вирішить проблеми з водоочищення. Наприклад, якщо говорити про картриджах для глечиків, то їх плюс в тому, що вони очищають і пом'якшують воду не тільки в глечиках Аквафор, але і в глечиках німецького і американського виробництва. Мають хороший ресурс, і якщо купити комплект з 2-х або 3-х картриджів, то можна істотно заощадити. Точно також справа йде зі змінними модулями для систем з окремим краном. Їх можна купити як окремо, так і в комплекті. Комплекти для Аквафор Тріо Норма , Аквафор Кристал Еко , Аквафор Кристал А та інші допоможуть вам на рік забути про заміну картриджів і без відволікань насолоджуватися очищеною водою.

Змінні модулі глибоко очищають воду від хлору, хлорорганічних сполук та інших шкідливих домішок, знезаражують і пом'якшують воду. Якщо ж ви користуєтеся фільтром-насадкою на кран, наприклад Модерн або Топаз, то зможете вибрати картридж з потрібним ресурсом і властивостями. Змінний модуль незважаючи на свої скромні габарити, ефективно очищає воду від хлору, фенолу, важких металів і пестицидів. При жорсткій воді ви можете використовувати змінний модуль В200 пом'якшуючий . Бактерицидними властивостями володіє змінний модуль В300 бактерицидний. У нього додано активну іонну срібло, яке динамічно закріплено в волокні Аквальон. Це дає можливість отримати захист від вірусів і бактерій.

Що ж стосується змінних модулів для магістральних фільтрів Вікінг, то вони відрізняються за розміром і призначенням: для холодної або гарячої води. Унікальність модулів полягає в їх складі - це карбон-блок і волокно Аквальон. Технологія карбон-блок дозволяє мати більш високу продуктивність в порівнянні з аналогами. Змінні модулі очищають воду не тільки від механічних домішок, але і від хлору, пестицидів, важких металів і шкідливих домішок. Користуючись магістральними фільтрами Вікінг і придатними для них картриджами ви не тільки піклуєтеся про своє здоров'я, але і продовжуєте термін служби своєї пральній машині, бойлеру та іншої побутової техніки.

Як ви могли переконатися, картриджі Аквафор готові порадувати вас своєю різноманітністю, ефективністю і економічністю. З новими технологіями очищення води не викличе складнощів. Якщо ж вам все ще складно визначитися з вибором змінних елементів, а можливо і покупкою фільтра для води, то наші фахівці будуть раді опинитися вам корисними. На сайті АКВО ви можете замовити аналіз води , який дозволить зрозуміти, з якою проблемою слід боротися. Також отримати кваліфіковану допомогу навченого персоналу і купити підходящий для вас фільтр або змінні елементи. Своєчасна заміна картриджів - це економія ваших коштів і запорука доброго здоров'я.

Чистая вода – здоровье для каждого. Поэтому магазин Акво рекомендует своим покупателям Викинг В520-13 Сменный модуль, Комплект картриджей умягчающий на год К1-03-04-07 (K3, KH, K7) для Аквафор Кристалл и Полипропиленовый модуль В520-ПХ5 для Аквафор Викинг. Мы сотрудничаем только с качественными брендами, как: RUNXIN (Германия) Honeywell (Германия). Выбрать товар из раздела «Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Вікінг (Міні)» можно онлайн или через звонок оператору. Ваш заказ завезут очень быстро в Мелитополь, или в региональный центр. Мы несем ответственность за качество каждого изделия из раздела «Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Вікінг (Міні)». Наше преимущество – самая лучшая продукция и конкурентные цены по стране. А для наших неизменных клиентов действуют скидки Картриджі Аквафор : Виробники: - Аквафор (Росія / Естонія), Розмір - Для Вікінг (Міні), поэтому уже сейчас можно выписать гейзер 3 био по самой низкой стоимости. Аксессуары и дополнительное оборудование – все самое добротное для Вас.
Читать больше